KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6502 TL
  • 6.3550 TL
  • 7.0801 TL
Kocaeli Zirve
Derince DP’ye Türk atandı
 Derince DP’ye Türk atandı
Siyaset
16 Kasım 2012 Cuma 17:00
  • 1160
  • 3

Derince DP’ye Türk atandı

Uzun süredir başkansız olan Demokrat Parti Derince ilçe Başkanlığı’na resmi atama yapıldı. Seyfettin Türk, teşkilatın başına getirildi
Geçtiğimiz dönemde kongre yapılamaması nedeniyle çalışma yapılamayan DP Derince ilçe Başkanlığı`na il binasında gerçekleştirilen törenle dün atama yapıldı. Petrol Ofisi eski Müdür Yardımcılığı`ndan emekli, Trabzon doğumlu evli ve üç çocuk babası Seyfettin Türk, Derince ilçe başkanlığına atandı. İl binasındaki atamaya partililer de yoğun bir ilgi gösterdi. 
 
YOĞUN KATILIM
Atama törenine; DP İl Başkanı Levent Yağız`ın yanı sıra MKYK üyeleri Murat Aydınoğlu, Ahmet Aydın, İzmit ile başkanı Osman Akkenar, Kartepe ilçe başkanı Cevat Güç ile partililer katıldı. DP Derince ilçe başkanı Seyfettin Türk`e yetki belgesini il başkanı Yağız başarılar dileyerek verdi. İlk kez siyasi bir partiye katılan Seyfettin Türk, 15 gün içerisinde yönetimini belirleyeceğini söyledi. 
 
DİSİPLİN AÇIKLANDI
İl başkanı Levent Yağız aynı zamanda il disiplin kurulunu da açıkladı. İl disiplin kurulu başkanlığına Yakup Şen, başkan yardımcılığına Cevat Koçi, sekterliğine Salih Yılmaz, üyeliklerine ise Üzeyir Mert, Murat Sarpdağ, Ramazan Sap, Hatun Akın, Yasin Dalkılıç, Sema Şenel, Görkem Çiçek ve Nizamettin Uzuner getirildi. 
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ