KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7216 TL
  • 6.4298 TL
  • 7.1277 TL
Kocaeli Zirve
Eski AKP’liler hasret giderdi
 Eski AKP’liler hasret giderdi
Siyaset
22 Ekim 2012 Pazartesi 10:02
  • 886
  • 1

Eski AKP’liler hasret giderdi

Bir dönem AKP’nin Bekirpaşa belde yöneticiliğini yapan isimler ve eski meclis üyeleri geleneksel kahvaltıda buluştu, hasret giderdi
İki yıl AKP`ye Bekirpaşa belde yönetimi olarak hizmet veren üyeler, rutin hale getirdikleri aylık kahvaltılı toplantılarını gerçekleştirdi. Beeftek House`da yaptıkları kahvaltılı toplantıda bu ay eski Bekirpaşa Belediyesi`nin meclis üyesi Osman Odabaş da hazır bulundu. Belirli periyotlarla bir araya gelen eski Bekirpaşalı yöneticiler, yapılan teşkilat çalışmaları hakkında istişarede bulundu.
 
DOSTLUKLAR BAKİDİR
Bekirpaşa eski belde başkanı Nezih Demirtaş yaptığı konuşmada, “Bu buluşma bizlerin dostluklarının baki olduğunu göstermektedir. Bekirpaşa döneminde, AKP ailesinin üyeleri halkın yararına yaptıkları çalışmalarla hala takdir görmekteler. Görevler geçici olsa da dostluklar bakidir” diye konuştu. Eski meclis üyesi Osman Odabaş da, herkese örnek olacak bir birliktelikleri olduğunu kaydetti.
 
İŞTE KATILANLAR
Kahvaltılı toplantıya; İzmit ilçe eski başkan yardımcıları Nezih Demirtaş, Mehmet Akgüneş, Rıfat Akbaş, Emine Yurtsever, Rafet Yücel, eski belde yöneticileri; Şükrü Yazıcı, Yücel Yıldız, Ergün Hane, Ekrem Karakuzu, Hüseyin Efe, Hüsnü Tosun, Niyazi Ceylan, Osman Erdem, Gökhan Şener, Fahrettin Özaydın, Sultan Duman Altıntaş, Mahmut Öztürk (İzmit Belediye Meclis üyesi), Tekin Güner (Tavşantepe Mahalle Muhtarı) ve Ünal Altıntaş (eski belde gençlik kolları başkanı) ve Zafer Eryılmaz (kadın kolları üyesi) katılım sağaldı. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ