KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Kandaz: Kartepe’de başkanlık koltuğu dolu
 Kandaz: Kartepe’de başkanlık koltuğu dolu
Siyaset
19 Ekim 2012 Cuma 11:41
  • 1689
  • 5

Kandaz: Kartepe’de başkanlık koltuğu dolu

AKP Kartepe İlçe Başkanı Kandaz bugün seçim olacakmış gibi hazırlıklı olduklarını belirterek, “Aday arayışımız yok. Çünkü Kartepe’de başkanlık koltuğu dolu” dedi
Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, eşi Nurten Hanım ile birlikte ilçe kadın kolları yöneticilerine Sukay Park Tesisleri`ni gezdirdi. Programa AKP Kartepe İlçe Başkanı Hasan Kandaz, kadın kolları başkanı Sevim Balaban ile yönetim kurulu üyeleri katıldı. Balaban`ın kısa teşekkür konuşmasından sonra açıklamalarda bulunan Hasan Kandaz, “Sayın başbakanımız yaptığı açıklamada seçimlerin 5 ay geriye alınması konusunda kararlılıklarını dile getirdi. Biz teşkilatımızın tüm kademeleriyle bugün seçim olacakmış gibi hazırlıklıyız. Belediyemiz 3.5 yıl içerisinde çok güzel hizmetler yaptı. Sayın başkanımıza ve ekibine hizmetleri için teşekkür ediyoruz. Hizmetlerin devamından kimse şüphe duymasın. Bu kadrolar hizmetlere devam edecektir. Bizim aday arayışımız yok. Kartepe`de başkanlık koltuğu dolu” dedi.
 
ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR 
İlçe başkanı ve kadın kolları yöneticilerini ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren belediye başkanı Şükrü Karabalık da yaptığı konuşmada, “Görmüş olduğunuz bu tesisi ilçemize kazandırmak için ne mücadeleler verdiğimizi bilemezsiniz. İzinlerin alınması yaklaşık 1.5 yıl sürdü. Tesisi hizmete aldıktan sonra bile uğraşmaya devam edenler, kaldırtmak isteyenler var. Ama yılmadık ve bu güzel tesisi kentimize kazandırdık. Yaşbak, göbek bağı, kültür gezileri, cenaze hizmetleri gibi hizmetlerimiz takdir görmekte. Kent meydanı, hipodrom, hava alanı, hızlı tren, afet koordinasyon merkezi gibi mega projeleri ve turizm zenginlikleriyle ilçemiz tam bir cazibe merkezi konumunda. İlçemizde en büyük ihtiyaç yol. Bu ihtiyaçları karşılayabilmek için yoğun bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz” diye konuştu.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ