KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Körfez AKP’ye ‘genç’ katılım
 Körfez AKP’ye ‘genç’ katılım
Siyaset
27 Eylül 2010 Pazartesi 18:00
  • 759
  • 0

Körfez AKP’ye ‘genç’ katılım

AKP Körfez İlçe Gençlik Kolları ve yeni 10 üye, Kocaeli Milletvekili Muzaffer Baştopçu’yla Tütünçiftlik sahilinde bir araya geldi.

 Ev sahipliğini AKP Kocaeli Milletvekili Muzaffer Baştopçu ve eşi Hale Baştopçu`nun yaptığı kahvaltı programına AKP Körfez İlçe Başkanı Engin Koyun, AKP Körfez İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yunus Emre Yıldırım, gençlik kolları yönetim kurulu üyeleri, gençlik kolları mahalle başkanları, mahalle temsilcileri ve misafirler katıldı. Gençlik Kolları Başkanı Yunus Emre Yıldırım Baştopçu`ya gençlere verdiği değerden dolayı teşekkür etti. Kahvaltının sonunda Yıldırım, Baştopçu`ya sürpriz yaparak gençlik kollarına 10 yeni üye katılımı gerçekleştirdi.

 

 

SÖZ VERİYORUZ
AKP Körfez İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yunus Emre Yıldırım, “Sayın AKP Kocaeli Milletvekilimiz Muzaffer Baştopçu`ya her daim yanımızda olduğundan dolayı teşekkür ediyorum. Bizler Körfez AK Gençlik olarak üstümüze düşen ne varsa ülkemiz ve partimiz için sonuna kadar yapmaya hazırız. Şimdi 2011 genel seçimleri için hız kesmeden çalışmalarımıza başladık. Anayasa değişikliği referandumunda olduğu gibi çok çalışarak 2011 genel seçimlerinden de başarıyla çıkacağımızın burada teşkilatım adına sözünü veriyorum” dedi. 
 
 
DEMOKRASİ SINAVI
Baştopçu ise gençlerle birlikte olmaktan çok memnun olduğunu dile getirerek şunları kaydetti; “Aslında bu toplantıyı çok daha önce yapmak istemiştik. Ama Türkiye gündemi ve mecliste görevli olduğum komisyondan ötürü bu süreçte çok sık yurt dışında bulunmam münasebetiyle sizlerle ancak bugün bir araya gelebiliyorum. Ülkemiz çok önemli bir süreçten geçti. Millet olarak büyük bir demokrasi sınavı verdik. Sınavdan alnımızın akıyla çıkabildiysek bu başarı başta Başbakanımız Recep Tayip Erdoğan`ın ve siz değerli gençlerindir. 
 
 
HAZIRLIKLARINIZI YAPIN
Hepinize bu uğurda verdiğiniz emekten dolayı teşekkür ediyorum. Emeğinize yüreğinize sağlık diyorum. Önümüzde 2011 seçimleri var. Teşkilatlar olarak seçim çalışmalarının startını vermiş bulunmaktayız. Bu önemli sınavda gene en büyük yük gençlerin yani sizlerin omuzlarınızda olacaktır. Hazırlıklarınızı iyi yapın, ekiplerinizi sağlamlaştırın. Çalışmalarınızı planlı yapın, eksikliklerinizi giderin, mahalle teşkilatlarınızı güçlendirin. Sahaya inin halkımızın yanında olun. Ben inanıyorum ki bunları yaparsak önümüzdeki seçimde de büyük bir başarı elde edeceğiz.”
 
 
SÜRPRİZ YAPTILAR
Programın son bölümünde AKP Körfez İlçe Gençlik Kolları`na çeşitli partilerden 10 kişilik grup halinde genç üyelerin katılımı gerçekleştirildi. Gençlere rozetlerini AKP Kocaeli Milletvekili Muzaffer Baştopçu taktı. Gençlik kollarına yapılacak katılımdan ve rozet takma töreninden son anda yapılan sürprizle haberdar olan AKP Kocaeli Milletvekili Muzaffer Baştopçu, AKP Körfez İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yunus Emre Yıldırım`a yaptığı bu sürprizden dolayı teşekkür etti ve gençlik kolları üyelerine başarılarının devamını diledi. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ