KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Körfezli gençler CHP’lileri buluşturdu
 Körfezli gençler CHP’lileri buluşturdu
Siyaset
22 Ekim 2012 Pazartesi 10:04
  • 1058
  • 7

Körfezli gençler CHP’lileri buluşturdu

CHP Körfez İlçe Gençlik Kolları’nın düzenlediği kahvaltıya milletvekilleri ve yöneticiler yoğun ilgi gösterdi. Yeni başkan Dilek Özer, mahalle örgütlerini kurmaya başladıklarını söyledi
CHP Körfez İlçe Gençlik Kolları Başkanı Dilek Özer ve yönetimi, Körfez Öğretmenevi`nde bir tanıtım organizasyonu gerçekleştirdi. Kahvaltılı toplantıya milletvekilleri; Mehmet Hilal Kaplan ve Haydar Akar, il başkanı Yalçın Kuşkan, il gençlik kolları başkanı Ozan Aksu ile çok sayıda partili katıldı. Kendilerini tanıtmak amaçlı böyle bir buluşma gerçekleştirdiklerini söyleyen gençlik kolları başkanı Dilek Özer, “Yönetimimiz şekillenmeye başladı. Yavuz Sultan Selim ve Mimar Sinan Mahallesi temsilcilikleri de bayramdan sonra belirlenecek. Körfez`i AKP`nin elinden alacağız” dedi.
 
GENÇLİĞİMİZE GÜVENİYORUZ
Programda söz alan ilçe başkanı Mehmet Miroğlu, “Gençlik kolları başkanımıza ve yönetim kuruluna inanıyor ve güveniyoruz. Artık çalışma zamanı. Önümüzdeki yerel seçimlerde ciddi şekilde stratejik bir çalışma içine gireceğiz ve belediyeyi alma konusunda iddialıyız. Gençliğimizin çalışmalarını yakından takip ediyor ve başarıya doğru kendilerini kilitlemiş durumdayız. İnanıyoruz ki, bu çalışmaları seçimlere kadar en üst seviyeye ulaşarak başarıyla noktalanacaktır. Yakında büyük paneller yaparak halkımızı bilinçlendireceğiz” diye konuştu.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ