KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8107 TL
  • 6.5687 TL
  • 7.3668 TL
Kocaeli Zirve
Millete efendilik taslayanlar gitti
 Millete efendilik taslayanlar gitti
Siyaset
16 Kasım 2012 Cuma 13:33
  • 741
  • 0

Millete efendilik taslayanlar gitti

AKP Gölcük İlçe Teşkilatı Şehitler Mahallesi Danışma Meclisi’ne ilgi büyüktü. İlçe başkanı Yücel, AKP’nin iktidara gelmesiyle, millete efendilik taslayanların gidip, hizmetkar olanların geldiğini söyledi
AKP Gölcük İlçe Teşkilatı tarafından organize edilen mahalle danışma meclisi toplantıları tüm hızıyla devam ediyor. Toplantılara partililer büyük ilgi gösteriyor. Şehitler Mahalle Teşkilatı'nın mahalle danışma meclisi toplantısı Şehitler Mahallesi Barbaros Caddesi No: 88`deki Şen Kıraathanesi`nde yoğun katılımla yapıldı. Gösterilen yoğun ilgi nedeniyle partililer kıraathaneye sığmazken bazı partililer bahçeye çıkarak programı takip etti.
 
YÜKSEK KATILIM OLDU
Toplantıda Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, AKP Gölcük İlçe Başkanı Sedat Yücel ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, AKP Gölcük İlçe Kadın Kolları Başkanı Hilmiye Gövez ve yönetim kurulu, belediye ve İl Genel Meclisi üyeleri de hazır bulundu.
AKP Şehitler Mahalle Başkanı Kadem Serindere`nin açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda, daha sonra Şehitler Mahallesi Kadın Kolları Başkanı Hatice Aydın, mahallesi gençlik kolları başkanı M. Ali Eren ve ilçe başkanı Sedat Yücel birer konuşma yaptı.
 
TAKDİRE ŞAYANDIR 
Mahlalle başkanı Kadem Serindere, “İlçe başkanım Sedat Yücel`in bana vermiş olduğu özgüven ve başkanımız Mehmet Ellibeş`in mahallemize verdiği önem ve çalışma gayretleri takdire şayandır. Bu doğrultuda yapmış olduğumuz çalışmalarda görevlerini başarıyla yerine getiren mahalle teşkilatıma, kadın ve gençlik kollarıma, mahalle koordinatörümüz ve ilçe yönetim kurulu üyesi Recep Başkut`a, belediye meclis üyesi ve mahalle koordinatörümüz Mustafa Taşkan ve muhtarımız Hüseyin Gencer`e teşekkür ediyorum” dedi.
 
MİLLETE HİZMETKAR 
İlçe başkanı Sedat Yücel ise “Türkiye`de hizmetin adresi olan partimiz, bundan sonra da halkımıza hizmet etmeye devam edecektir. AKP`nin iktidara gelmesiyle büyük bir zihniyet devrimi gerçekleşti. Milli iradeyi değil kendi grup çıkarlarını esas alarak, Türkiye'yi krizler ülkesi haline getiren bir anlayış devrildi. Milletin iradesini yücelterek, güven ve istikrarı tesis eden bir anlayış yönetime geldi. Onlarca yıldır Türk siyasetinin üzerine karabasan gibi çöken zihniyet gitti, ileri demokrasiye, hak ve özgürlüklere inanan bir anlayış geldi. Millete efendilik taslayanlar gitti, millete hizmetkar olanlar geldi. Biz Gölcük`üz büyük düşünmeye devam edeceğiz” dedi. 
 
PROJELERİ ANLATTI
Toplantının sonunda başkan Mehmet Ellibeş, “Birlikte başardık” adlı sunumuyla, 3 yılda yapılan hizmetleri ve Gölcük`e kazandırılan projeler ile yatırımlar hakkında bilgiler verdi. Başkan Ellibeş, sunumunda, 7 ana başlıkta toplanan seçim beyannamesinde söz verilen hizmet ve projeleri tek tek anlatarak, “Bunlara ‘hayal` diyenlere, sözle değil hizmetlerimizi tek tek hayata geçirerek cevap verdik. Çok şükür 3 yılda büyük hizmetler gerçekleştirdik. Kalan zaman içinde de hizmetlerimize ve Gölcük`e kazandıracağımız projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz” diye konuştu. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ