KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8712 TL
  • 6.5766 TL
  • 7.3814 TL
Kocaeli Zirve
Özer: AKP halka eziyet ediyor
 Özer: AKP halka eziyet ediyor
Siyaset
23 Kasım 2012 Cuma 10:59
  • 2755
  • 18

Özer: AKP halka eziyet ediyor

CHP Körfez İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı'na atanan Dilek Özer, AKP’nin Körfez’de halka hizmet değil eziyet ettiğini söyledi
CHP Körfez İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı'na atanan Dilek Özer`in oluşturduğu gençlik kolları yönetim kurulu listesi onaylandı. İlk toplantısını ilçe başkanının da katılımıyla yapan Özer, hükümeti hedef aldı; “hizmet değil, eziyet ediyorlar” dedi. Açıklamasında AKP`ye yüklenen Dilek Özer şöyle konuştu: “CHP`li olmak her şeyden önce idealist olmak, Atatürk`ün gençliğe emanet ettiği Cumhuriyete sahip çıkmak, onu korumak ve kollamaktır. 
 
AKP`DEN KURTARACAĞIZ
AKP`lileri bir araya getiren ise bir ideal değil iktidarın nimetleridir. AKP, Körfez`de halka hizmet edemiyor, aksine eziyet ediyor. Halkımız da bu durumdan dolayı çok sıkıntı çekiyor. Halkımızın sıkıntılarını gidermek için çok çalışacağız ve Körfez halkını AKP`den kurtaracağız. Gençler gençliğini yaşayacak. CHP ile geleceğe umutla bakacak biz CHP`li gençler siyaseti gelecek seçimler için değil, gelecek nesiller için yapmaya devam edeceğiz. 
 
UYUMLU ÇALIŞACAĞIZ
Ben ve yönetim kurulum kendi çıkarlarımız için değil halkın çıkarları için gece gündüz çalışacağız. Partimize gönül veren ‘Körfez artık AKP`den kurtulmalı` diyen tüm genç arkadaşlarımızın bize destek vermelerini bekliyorum. Artık herkes elini taşın altına koymalıdır. Ben ve yönetim kurulum gençliğe önem veren, desteğini hiçbir zaman esirgemeyen ilçe başkanımız Mehmet Miroğlu ve yönetimi ile güzel gelişmelere imza atacağız.” 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ