KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7216 TL
  • 6.4298 TL
  • 7.1277 TL
Kocaeli Zirve
Paksoy: AKP manevi tahribat yarattı
 Paksoy: AKP manevi tahribat yarattı
Siyaset
18 Ekim 2012 Perşembe 11:13
  • 1377
  • 7

Paksoy: AKP manevi tahribat yarattı

SP İzmit İlçe Gençlik Kolları, seçimler için harıl harıl çalışıyor. İlçe gençlik kolları başkanı başkan Mehmet Zeki Paksoy, AKP ile gençlerin manevi tahribata uğradığını savundu
Saadet Partisi (SP) İzmit İlçe Gençlik Kolları, yeril seçimlere hazırlık toplantısını, il gençlik kolları eğitim başkan yardımcısı Hüseyin Kaçar ve tanıtım başkanı Muhammet Ali Ağca`nın katılımıyla gerçekleştirdi. İzmit ilçe gençlik kollarının yerel seçimlere dolu dizgin hazırlandığını ifade eden genç başkan Mehmet Zeki Paksoy, “52 mahalle ve 50 köyde ivedi bir şekilde teşkilatlarımızın daha aktif olması için çalışmalar yapıyoruz” dedi.
 
İMANLI GENÇLİK OLACAK
Milli Görüş`ün ölümsüz lideri Necmettin Erbakan`ın bir sözünü de hatırlatan Paksoy, “Genç nesiller bizim için çok önemli. Rahmetli hocamız ‘Bir ülkenin gücü tankı topu değil, inançlı ve imanlı evlatlarıdır` diyerek gençliğin önemini belirtmiştir. Bizler de hocamızın bize öğrettiği şekilde inançlı ve imanlı bir gençlik için var gücümüzle çalışıyoruz. AKP hükümetiyle büyük bir manevi tahribata uğrayan gençliğimiz, bizimle tekrardan maneviyatçı olacak.
 
MİLLİ GÖRÜŞ BELEDİYECİLİĞİ
Bizler seçimler için değil, gelecek nesiller için çalışan teşkilatız. Önümüzde bir seçim var, milletimiz Milli Görüş belediyeciliğini özlemle ve sabırsızlıkla bekliyor, Saadet Partisi olarak imkansız denilen hizmetlere imza attık. Bu seçimde Milli Görüş belediyeciliğinin yeniden gelmesiyle yaşanabilir bir Türkiye`nin başlangıcı olacak” şeklinde konuştu. Toplantı, seçim hazırlıklarının masaya yatırılmasıyla devam etti.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ