KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
SP Kartepe ve Körfez mitinge hazırlanıyor
 SP Kartepe ve Körfez mitinge hazırlanıyor
Siyaset
04 Ekim 2012 Perşembe 12:17
  • 801
  • 0

SP Kartepe ve Körfez mitinge hazırlanıyor

Saadet Partisi’nin, 7 Ekim’de Gebze’de düzenleyeceği ‘Peygambere sevgi, teröre lanet’ mitingi için Kartepe ve Körfez’de yoğun bir çalışma yapılıyor
Saadet Partisi il ve ilçe teşkilatları, 7 Ekim Pazar günü saat 16.00`da Gebze`de düzenlenecek ‘Peygambere sevgi, teröre lanet` mitingi için çalışmaları hızlandırdı. Mitinge, Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak ta katılacak. Bu kapsamda çalışmalarını sürdüren Kartepe İlçe Teşkilatı, CHP Kartepe İlçe Başkanı Bülent Sarı ve yönetimini mitinge davet etti. SP Kartepe İlçe Başkanı Cedet Çepil, Peygamber efendimize sevginin ve terörü lanetlemenin bütün siyasi partilerin ortak noktası olduğunu belirtti. Bülent Sarı ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bu mitinge elimizden geldiğince destek vereceğiz. Yönetim kurulundan arkadaşları ile beraber Pazar günü orada olmak istiyoruz” dedi. 
 
KÖRFEZ DE ÇALIŞIYOR 
Pazar günü yapılması planlanan miting öncesi Körfez ilçe Teşkilatı da çalışmalara başladı. Saadet Partisi Körfez İlçe Başkanı Recep Sarıdoğan ve yönetim kurulu üyelerinin haftalık olarak yaptıkları toplantının ağırlıklı konusu mitingdi. Recep Sarıdoğan, bütün ilçe ve mahalle yönetimlerinin seferberlik halinde olması gerektiğini belirtirken, bu mitingi Körfez ilçede duyurmak amacıyla herkesin elinden geleni yapmasının önemli olduğunu dile getirdi. Sarıdoğan aynı zamanda Pazar günü ilçe teşkilatından araç kaldırılacağını da sözlerine ekledi. 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ