KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
SP mührünü Gebze’ye vuracak
 SP mührünü Gebze’ye vuracak
Siyaset
19 Aralık 2012 Çarşamba 11:35
  • 979
  • 0

SP mührünü Gebze’ye vuracak

SP Gebze İlçe Başkanı Nurettin Çelik, önümüzdeki yerel seçimlerde, Saadet Partisi’nin mührünü Gebze’ye vuracaklarını söyledi
Saadet Partisi (SP) Gebze İlçe Başkanı Nurettin Çelik, mahalle temsilcileri ve mahalle yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Önümüzdeki yerel seçimlerde sahada yapılacak çalışmaları teşkilat yöneticileriyle müzakere eden Çelik, mahalle yönetimlerine, sistemli ve planlı bir çalışmanın önemini anlattı.
 
BİRİNCİ PARTİ OLMALI
Çelik, “Milli görüş çalışma prensiplerine bağlı kalınarak ve çok çalışılarak, önümüzdeki yerel seçimlerde Saadet Partisi`ni, Gebze`de birinci parti yapmamız gerekiyor. Yılbaşından sonra sahaya ineceğiz. Aziz milletimize gerçekleri anlatmak mecburiyetindeyiz. Çünkü milli görüş iyiliklere karşı motor görevi, kötülüklere ise fren görevi görüyor” dedi. 
 
GEBZE`YE BU KAZIK
Yol kenarlarına dikilen kazıklarla ilgili de konuşan Çelik, “Yaptığımız araştırmalarda, dikilen kazıkların bir tanesinin, bir asgari ücretlinin almış olduğu maaşından daha fazla bir maliyete sahip olduğunu gördük. Milletin parası gereksiz yatırımlara hacanarak, millete kazık atılmaya devam ediliyor. Gebze Belediyesi kafasına göre kavşak yapıyor. Gebze`nin trafik sorununu Gebze Belediyesi çıkarıyor. Şehircilik sadece mühendislik değildir; şehirciliğin aynı zamanda estetik kaygıları taşıması gerekir” diye konuştu. 
 
MÜHRÜ VURACAĞIZ
Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Nurettin Çelik sözlerine şöyle devam etti: “Yapılan yanlış uygulama ve icraatlara karşı, gerekli uyarıyı yapmazsak, bu üzerimize bir vebal olarak kalır. Dolayısıyla biran önce gerçek hizmet ehli olan insanların iş başına gelmesi gerekiyor. Saadet Partisi mahalle temsilcilerine ve mahalle yönetim kurulu üyelerine, bu uyarılar çerçevesinde, gece gündüz demeden çalışmak zorunda olduklarını hatırlatırım. Önümüzdeki günlerde Saadet mührünü Gebze`ye siz bu çalışmalarınızla vuracaksınız.” 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ