KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
Ustaoğlu: Ayaz, ilçe halkına mal olmuştur
 Ustaoğlu: Ayaz, ilçe halkına mal olmuştur
Siyaset
22 Ekim 2012 Pazartesi 09:58
  • 1565
  • 6

Ustaoğlu: Ayaz, ilçe halkına mal olmuştur

AKP Başiskele İlçe Başkanı Mehmet Ustaoğlu, Başiskele Belediye Başkanı Ayaz’ın ilçe halkına mal olduğunu, görev süresince başarılı çalışmalara imza attığını söyledi
Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, AKP ilçe gençlik kolarına atanan Melih Özkaraaslan ve yeni yönetimiyle buluştu. Toplantıda AKP Başiskele İlçe Başkanı Mehmet Ustaoğlu ve ilçe yöneticileri de hazır bulundu. Ustaoğlu, “Biz, başarılı ve güçlü bir teşkilatız. Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz ve onun yaptığı güzel hizmetlerden memnunuz. Yarın seçim olsa; ilçe olarak en hazır teşkilat olduğumuzdan kimsenin endişesi olmasın. Yapılan anketlerde hem Kocaeli genelinde hem de ilçemizde birinci sıradayız” dedi.
 
YÜKSEK TEMPO
Konuşmasını sürdüren Ustaoğlu, “Başkanımız da teşkilatımıza ve gençlerimize her zaman vakit ayırıyor. Güzel bir uyum içindeyiz. Bizim bu birlik ve beraberliğimizi kimse bozamaz. Problemlerimizi ve sorunlarımızı içimizde çözecek güce sahibiz. Başarımızın sürekliliğini sağlayacak çalışmalar yapmalı ve bu başarı çıtamızı daha da yukarılara taşımalıyız. Rehavete kapılmadan, çalışmalarımızı aksatmamalı ve tempomuzu hep yüksek tutmalıyız. Belediye başkanımız ilçe halkına mal olmuş bir insandır.
 
HALKA MAL OLDU 
Bugüne kadar yaptığı hizmetleri diğer belediyelerle kıyasladığımızda farkı sizde göreceksiniz. Hatta yaptığı hizmetlerle de bugün örnek gösteriliyor, göğsümüzü kabartıyor. Başiskele`de görev yapmak gerçekten önemli ve zordur. İlçemiz, başkanımız sayesinde daha güzel yaşanabilir, kaliteli bir yaşam merkezi olmuştur. İşimiz de ak, yüzümüz de ak'tır. Gayretli ve özverili çalışmalarından dolayı kendisini, kutluyorum. Yaptığı yatırımlarla nitelikli bir nüfus artışı olmuştur. Üç yıl içindeki artışı diğer ilçelerle kıyasladığınızda rahatlıkla görebileceksiniz” dedi.  
 
GÜZEL İŞLER YAPILACAK
Başiskele`ye yoğun bir talep olduğunun altını çizen Ustaoğlu, “Başiskele artık güçlü bir cazibe merkezi olmuştur. Gelişerek büyümektedir. Seçimlerden sonra belki de ilçemizin nüfusu 100 bine ulaşacak” diye konuştu. Ustaoğlu konuşmasının sonunda ilçe gençlik kolları ile yeni yönetimine de başarılar dileyerek, “Sizden önce hizmet eden ve görev yapan arkadaşımıza teşekkür ediyorum. Yeni ve genç başkan Melih ile yeni dönemde daha güzel işler yapacağız. Ben onun heyecanı ve enerjisine inanıyorum” şeklinde konuştu. 
 
ÇOK İŞİMİZ VAR
Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz da konuşmasında Melih Özkaraaslan`a başarılar dileyerek, “Gençlik gerçekten önemlidir. Teşkilatımızın lokomotifi, enerjisi ve hızıdır. Bizler yaptığımız hizmetleri yarınlarımıza bırakacağız. İlçemizde yoğun bir hizmet ve ses getiren yatırımlarımız var. Görkemli bir geleceğe hazırladığımız Başiskele`miz için, il emniyet sarayı, beş yıldızlı oteller, öğretmenevi, polisevi, özel üniversite, modern kent meydanları, belediye ve kamu hizmet binaları, tüneller, alt ve üst geçitler, modern, çağdaş yapılar, hanımlar için sultan köşkleri, spor alanları, piknik yerleri gibi bir çok örnek propjemiz var” dedi. 
 
BÜYÜK HEYECAN
AKP Başiskele İlçe Gençlik Kolları Başkanı Melih Özkaraaslan da buluşmada söz alarak, “Beni bu göreve layık gördüğünüz için teşekkür ederim. Birlikte görev yapacağım arkadaşlarımla büyük bir heyecan ve aşk içindeyiz. Onların heyecanı inanın beni daha da ateşliyor. Bizler üzerimize düşen görevi yapacağız. Bu bayrağı en yukarıları taşıyacağız. Ben her iki başkanıma da teşekkür ediyorum. Allah başarımızı ve birliğimizi daim eylesin” diye konuştu.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ