KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7216 TL
  • 6.4298 TL
  • 7.1277 TL
Kocaeli Zirve
Yeni başkan Dilek Özer
 Yeni başkan Dilek Özer
Siyaset
06 Ekim 2012 Cumartesi 10:13
  • 1267
  • 6

Yeni başkan Dilek Özer

CHP Körfez İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı’na Dilek Özer atandı
Geçtiğimiz aylarda Erkan Ateş'ten boşalan CHP İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı`na Dilek Özer atandı. CHP Körfez İlçe Örgütü`nde yapılan törende CHP Körfez İlçe Başkanı Mehmet Miroğlu ve il gençlik kolları başkanı Ozan Aksu tarafından yeni ilçe gençlik kollarına başkan olarak atanan Dilek Özer'e yetki belgesi verildi.
 
İLK BAYAN BAŞKAN
Dilek Özer'i kutlayan CHP ilçe başkanı Mehmet Miroğlu, ‘‘Geçtiğimiz günlerde Erkan Ateş'ten boşalan ilçe gençlik kolları başkanlığına Dilek Özer getirilmiştir. Dilek arkadaşımız, gördüğümüz kadarıyla iyi bir partili. İlk kez bir bayan arkadaşımızın bu göreve getirilmesi bizleri mutlu etmiştir`` şeklinde konuştu.
 
BAYANLARIN ÖNEMİ BÜYÜK
Miroğlu ‘`Önümüzde bir yerel seçim var. Şimdiden ilçe örgütü olarak seçimlere start vereceğiz. Seçimlerde alınan başarılarda bayanların payı büyük. Gençlik kolları başkanı olan Dilek Özer'i kutluyor ve yerel seçimler için hemen çalışmalara başlamasını diliyorum. Kendilsini yürekten kutluyorum" dedi.
 
ATATÜRK GENÇLİĞİ
İl gençlik kolları başkanı Ozan Aksu da, başkanlığa getirilen Dilek Özer'i kutlayarak başarılar diledi. Aksu, "AKP`nin Atatürk gençliğini yok etmeye gücü yetmeyecektir. Gördüğünüz gibi Atatürk'ün izinde giden genç kardeşimiz Dilek Özer, başkan olarak bizlere hizmet edecektir. Üstün cesaretinden ötürü yeni başkanı kutlarım" şeklinde konuştu.
 
YÖNETİMİ OLUŞTURACAĞIM
Dilek Özer ise, ‘‘Bana destek olan il başkanımız Yalçın Kuşkan, Mehmet Miroğlu ve Ozan Aksu'ya teşekkür ediyorum. Kısa sürede yönetimimi belirleyip, yerel seçimler için çalışmalara başlayacağız. CHP'nin başarısı için var gücümle çalışacağım. Seçimlerde Körfez Belediyesi'ne CHP'nin bayrağını dikeceğiz. Beni başkanlığa layık görenleri asla utandırmayacağım. Herkese teşekkür ederim" dedi.
 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ