KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3546 TL
  • 6.0914 TL
  • 6.8872 TL
Kocaeli Zirve
12 ilçeyi yeniden istedi
12 ilçeyi yeniden istedi
Siyaset
12 Ocak 2019 Cumartesi 15:31
  • 1447
  • 0

12 ilçeyi yeniden istedi

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kocaeli’de yaptığı konuşmada “ 12 İlçeyi yeniden kazanacağız. Gücümüze güç katacağız” dedi

BİZ KOCAELİ’NE AŞIĞIZ

Erdoğan konuşmasında “Eğitimde 10.670 adet yeni derslik inşa ettik. Kocaeli üniversitesini yeni yatırımlarla büyüttük. Kocaeli üniversitemiz önde gelen eğitim ve öğretim kurumlarından biri oldu. İkinci üniversitemiz olarak Gebze teknik üniversitesini faaliyete geçirdik. Yurt binalarını şehrimize kazandırdık. Kocaeli’de 33 bin kapasiteli stadımızı kazandırdık. Niye? Biz Kocaeli’ne aşığız.” dedi.

12 İLÇEYİ İSTEDİ

Yahya Kaptan’da düzenlenen aday tanıtım toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan “Kocaeli sanayi ve üretim şehrimiz Türkiye ortalamasının üzerinde çıkmıştır. Ülkemiz için çok önemli bir yere sahip olan Kocaeli’de 12 ilçeyi tekrar kazanacağız” dedi

 

DİĞER HABERLER

Söğüt’e Hacı Osman’da büyük ilgi

Söğüt’e Hacı Osman’da büyük ilgi

AK Parti Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, SKM programları kapsamında Hacı Osman Mahallesi’ndeydi. İlk olarak Bağdat Camii’nde vatandaşlarla bir araya gelen Şener Söğüt’e; AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna, SKM Başkanı Fehmi Öztürk, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Doğan Orak ve ilçe yöneticileri eşlik etti. Söğüt, gençlerle birlikte ilk kez oy kullanacak gençlere yönelik düzenlenen ziyaretlere de katıldı.

463 aday mülakata girecek

463 aday mülakata girecek

AK Parti Kocaeli SKM Başkanlığı, il binasında gerçekleşen toplantıda İlçe SKM Başkanları ile buluştu. İl SKM Başkanı Av. Halit Çokan’ın yanı sıra SKM Başkan Yardımcılarının da hazır bulunduğu toplantıda ilçelerde gerçekleşecek olan aday tanıtım toplantılarının detayları konuşuldu. Belediye meclis üyesi aday adaylarının ilçe ilçe mülakat tarihlerinin belirlendiği toplantıda ayrıca TBMM’de 5 Şubat’a kadar verilen arada milletvekillerinin ilçelerde gerçekleştireceği SKM programları düzenlendi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ