KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
2 kilo verdim sıra Doğan’da
2 kilo verdim sıra Doğan’da
Siyaset
07 Kasım 2010 Pazar 15:48
  • 2509
  • 9

2 kilo verdim sıra Doğan’da

Pazar yürüyüşünün ikincisini yapan Nedim Arsal 2 kilo verirdiğini belirterek, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’ı da spora katılmasını istedi

AKP İzmit İlçe Teşkilatı`nın geçtiğimiz hafta başlattıkları pazar yürüyüşünün ikincisi gerçekleştirildi. Bu hafta Doğu Kışla Parkı`nda buluşan AKP`liler Merkez Bankası`na kadar yürüyüp tekrar başladıkları yere döndü. Yaklaşık 5 kilometre yürüyen partililer nefes nefese kaldı. AKP`liler sporun ardından Doğu Kışla Parkı`nda bulunan Paşa Cafe`de simit, peynir ve çayla kahvaltı keyfi yaptı.
 

KARAKTER OLARAK
Gençlik kolları başkanı Murat Ergelen ve kadın kolları başkanı Nur Cengiz`in de katıldığı sabah sporundan sonra konuşan Nedim Arsal, iki hafta içinde 91 kilodan 89 kiloya düştüğünü ve sporu haftada iki güne çıkarmayı düşündüğünü söyledi. Sporun sağlık açısından çok faydalı olduğunu anlatırken espri yapmayı da ihmal etmeyen Arsal, “Allah`a şükür karakter olarak değil, kilo olarak zayıfladık” dedi.
 

SPORLA ERİYECEK
Bir süredir Bosna`da olan İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan`ı İzmit`e geldikten sonra kendilerine eşlik etmeleri için davet edeceğini de kaydeden Nedim Arsal, “Yurtdışından gelmelerini bekliyorum. Bizimle pazar yürüyüşü yapmasını istiyoruz” ifadelerini kullandı. Uzun süredir bir dargın bir barışık olan Doğan ve Arsal`ın aralarındaki buzları sabah yürüyüşlerinin eritmesi bekleniyor.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ