KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
750 gençle görüşüp çalışmaları anlattılar
750 gençle görüşüp çalışmaları anlattılar
Siyaset
22 Kasım 2012 Perşembe 10:01
  • 548
  • 0

750 gençle görüşüp çalışmaları anlattılar

AKP İl Gençlik Kolları toplantısında konuşan Akın, partilerine üye olmayan 750 gençle birebir görüşüp bilgi verdiklerini söyledi

AKP İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Akın, haftalık yönetim kurulu toplantısı öncesi yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi. Akın, “SHM 2014 projemizle parti mensubumuz olmayan 750 gence birebir ulaşarak parti çalışmalarımız hakkında bilgi verdik. ‘Başkan Sensin` projemiz 8 ilçemizde tamamlandı ve 980 genç arkadaşımız projelerini kamera karşısında bizimle paylaştı. Başlattığımız ‘Başbakan`a Mektup Vizyon 2023` projesine sadece 1 günde 120 mektup geldi” diyerek çalışmalarının devam edeceğini belirtti. 

 
FİLİSTİN`E DESTEK
Daha önce düzenledikleri “Sevdamız Filistin” programını hatırlatan Yusuf Akın şöyle konuştu: “Burada misafir ettiğimiz Filistinli genç arkadaşlarımızla hala irtibat halindeyiz. Arkadaşlarımız Gazze`de yaşananlarla ilgili bizi anında bilgilendiriyor. Biz de elimizden geldiğince onlara manevi destek oluyoruz. 
 
MESAJLAR YAYILIYOR
Gençlik kollarında görev yapan arkadaşlarımız Sevcan Kutlu ve İskender Yazıcı, İngilizce ve Arapça gelen mesajları Türkçe`ye çevirip sosyal paylaşım ağları ile gelen mesajlar Türkiye`de yaygınlaştırılıyor.” diyerek çalışmayı daha da genişleteceklerini dile getirdi. 24 Kasım`da Öğretmenler Günü için çalışma yapacaklarını belirten Akın, “Bizleri bu günlere getiren, yetiştiren öğretmenlerimiz başımızın tacı. Bütün öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun” dedi.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ