KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8095 TL
  • 6.6153 TL
  • 7.4129 TL
Kocaeli Zirve
9 milletvekili çıkarmalıyız
9 milletvekili çıkarmalıyız
Siyaset
07 Ekim 2010 Perşembe 13:05
  • 902
  • 0

9 milletvekili çıkarmalıyız

2011 genel seçimleri için çalışmalarını hızlandırmaları gerektiğini belirten Ustaoğlu, “Kocaeli’den en az 9 milletvekili çıkartmalıyız” dedi

AKP Başiskele İlçe Teşkilatımahalle başkanlarıyla yemekli toplantıda buluştu. Aşiyan`da gerçekleştirilen etkinlikte Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, ilçe başkanı Mehmet Ustaoğlu ve  ilçe yöneticileri hazır bulundu. Toplantının açılış konuşmasını yapan Ustaoğlu, referandumda görev alan mahalle başkanlarına teşekkür etti. Ustaoğlu önümüzdeki genel seçimleri de değerlendirerek, “Çıtayı daha da yükseltip, bu genel seçimleri yine başarıyla süslemeliyiz” diye konuştu.
 

DAHA İYİ HAZIRLANMALI
2011 yılında yapılacak genel seçimler hakkında konuşmasına devam eden Ustaoğlu, “Başiskele ilçe teşkilatı olarak referandumda oldukça iyi bir çalışma sergiledik. 2011 seçimlerini yine başarıyla süslemeliyiz. Bu yüzden yeni siyasi stratejiler oluşturmalıyız. Başiskele`de oyumuz bugün yüzde 50-55`in altına düşmemiştir. O yüzden daha iyi hazırlanmalıyız, oyumuzu yükseltmeliyiz. Her mahalle, bölgesine ağırlık verecek. Bu sayede seçimlerde en az 9 milletvekili çıkartacağız”

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ