KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8316 TL
  • 6.5108 TL
  • 7.5663 TL
Kocaeli Zirve
Sezon sonuna kadar Sakarya'dayım
Sezon sonuna kadar Sakarya'dayım
Kocaelispor
21 Nisan 2010 Çarşamba 16:33
  • 2239
  • 12

Sezon sonuna kadar Sakarya'dayım

Adı Kocaelispor teknik direktörlüğü için geçen Engin Korukır, şu anda Sakaryaspor’un sözleşmeli antrenörü olduğunu sezon sonuna kadar Sakarya’nın başarısı için ter dökeceğini dile getirdi

Sakarya`yı ayağa kaldırdı
Sakaryaspor`u 3 puan ile son sırada devralan İzmitli teknik adam Engin Korukır, yeşil siyahlıları başarıdan başarıya koşturdu. Kocaelispor teknik direktörlüğıü görevinden ayrılan Coşkun Demirbakan`ın yerine sezon sonunda Engin Korukır`ın getirileceği yüksek sesle konuşulmaya başlandı. Daha önce 2004-2006 yıllarında Kocaelispor`da teknik direktörlük yapan Engin Korukır, Kocaelispor`a şimdilik gelmesinin söz konusu olmadığını dile getirdi.

Görevimin başındayım
Kocaelispor için yaptığı fedakarlıklarla bilinen Engin Korukır`a kamuoyundan destek her geçen gün büyüyor. Kocaelispor`a geri dönüşü konusunda konuşmanın erken olduğunu dile getiren Korukır, Sakaryaspor`un sözleşmeli hocası olduğunu ve lig sonunda neler olabileceği konusunda önceden konuşmanın mantıklı olmadığını dile getirdi. kocaelispor`da görev almaktan kaçmasının mümkün olmadığını da sözlerine ekleyen Korukır, nasipse olur”dedi.

Sezon sonunu bekleyeceğiz
Söz konusu Kocaelispor ise gerisi teferruattır sözlerini sarf eden Korukır, “Profesyonel bir teknik adamım. Fakat söz konusu Kocaelispor olunca profesyonellik ikinci planda kalıyor. Sakaryaspor`un başında sezonu tamamlayacağım. Daha sonra yaşanacak gelişmeler hangi doğrultuda olacak bunu şimdiden kestirmek güç. Sezon sonunu beklemek zorundayız. Kısmet olursa Kocaelispor`da tekrar görev alırız. Şimdilik tek düşüncem Sakarya`nın başarısı”dedi.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ