Ahmet Kavaz yeniden ADD BAŞKANI
Ahmet Kavaz yeniden ADD BAŞKANI
Siyaset
17 Şubat 2018 Cumartesi 14:35
  • 784
  • 0

Ahmet Kavaz yeniden ADD BAŞKANI

ADD İzmit Şubesi’nin 8’inci Olağan Genel Kurulu Eğitim İş Sendikası Şubesi Salonu’nda gerçekleştirildi. Kongre de 180 üyeden sadece 80’i oy kullanma hakkına sahip oldu.

Tek aday olan Ahmet Kavaz yeniden başkan seçildiği kongrede konuşma yaptı: “Hızla değişen ülke gündemine dair Atatürkçü Düşünce Derneğinin tavrı ve düşüncesi kamuoyuna yansıtılmalıdır. Dünyamız yeni bir emperyalist paylaşım savaşına doğru sürüklenmektedir. Bu ihanetleri iyi analiz etmeliyiz. İhanete karşı duyarlılığımızı kaybetmemeli, reflekslerimizi ve tepkimizi en üst düzeyde tutmalıyız” dedi. 

 

Derneğimizin varlığının önemi arttı

Kavaz konuşmasına şöyle devam etti: “Ülkemizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün en büyük eserim dediği Türkiye Cumhuriyeti tartışmalı bir referandum sonucu Başkanlık sistemine dönüştürülmüş ve yeni bir süreç başlamıştır. Bu durum ülkemizin içinde bulunduğu koşullar açısından derneğimizin varlığının ve gerekliliğinin önemini arttırmış bizlere daha fazla görev ve sorumluluk yüklemiştir”

 

Ortak mücadele çağrısı

“Atatürk ilke ve devrimlerinden ödün vermeden, bize yakın, ulusalcı parti, dernek ve sendikalarla dayanışma içerisinde olmak temel hedefimiz olmalıdır. 19 Mayıs, 23 Nisan, 30 Ağustos, 29 Ekim gibi ulusumuzun var oluşunun temel taşları niteliğindeki günlerde mutlaka birlik içinde bir yol haritası çizmeliyiz. Ülkemizin neresinde olursa olsun Atatürk' e, Kurtuluş Savaşımız’ a ve Cumhuriyetimize yapılacak her türlü sözlü ve fiili saldırılara karşı koymalıyız, ortak tepki vermeliyiz” diyen Kavaz ortak mücadele çağrısı yaptı 

 

KAVAZ’IN YÖNETİMİ Ahmet Kavaz, Hasan Tezcan, Hasan Kotan, Ayşe Yıldız, Mehtap Sevay, Zübeyde Dursun, Batuhan Coşkundeniz.

 

DENETLEME KURULU

Elif Karaca, Cemil Okumuş, Hasan Yakmaz. DİSİPLİN KURULU Hasan Keskin, Seval Algan Hanımeli, Özgür Kavaz. DANIŞMA KURULU İsmail Korkut, Fatma Songül Ergül, Hülya Yıldırım, M. Asım Kirvanoğlu, Dilek Aldinç, Mücahit Öztür, Engin Kültür, Şükran Çelikağ, Hüsnü Tekin, Halil Tolunay, Şengül Aydın, Nezir Akdoğan, Kemal Demirer.

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

SON YORUMLAR

Çarptıktan sonra öylece ortada bıraktılar!

Yazan: okur

Yorum: hayvanı o halde bırakmayan Ayten hanıma çok teşekkür ederim

Başkan ve yönetimi İSTİFA ETTİ!

Yazan: fethiye cd.

Yorum: zaten bir işe yaramıyorlardı bir görüşleride yoktu... rüzgarı takip eden arkadaşlardı. geç bile kalmışlar...

243 günde devrialem

Yazan: Güven Gök

Yorum: Beni kendine rakip görmen hem sevindirdi hem üzdü suan güneydoğu anadolu bolgesindeyim yarin gebzespor macinda olucam ordanda tura devam edicez ben balkanturunda iken sen turkiye turunu tamamlamis olucaksin

“Kriz sizin kafanızda var”

Yazan: Arif cerıt

Yorum: Gulmeyın başkan yok demeyin kriz bunu yasayan biliyor bence kriz sizin kafanızda yok

4 firmaya haksız kazanç cezası!

Yazan: Isa karaoz

Yorum: Firmaların isimlerinide vermeleri gerekiyor.Vatandaş ona göre tepkisini göstersin.

Yazan: abdullah turk

Yorum: baskan olabılırsın ama ınsan olamamıssın zabıtalara baskı yaparak neyın pesındesın abının hatrı olmasa coktan yıktırırdım o duvarı sen buyuklerımı dua et once ınsan olmak lazım

Yazan: asi

Yorum: *Darbe gecesi şeyhin olduğu iddia edilen “Fazlı Kerem Hoca” denilen zatın dağ başındaki evine kaçtığın doğru mu?

Yazan: Emre

Yorum: Yollarda site inşaatı yapanların arabaları, tuğlaları, biriketleri, iş makinaları, kumları, vs... araçların gelişi güzel iki taraflı park etmeleri netiesinde mahalle sakinleri yoldan geçemez durumda. artık belediyeden nasıl bir imtiyaz kopardılarsa..geçen gün uyku tutmadı.dolaşayım dedim, aklıma yedi yıldız geldi, dolaştım aradım bi tane bile yıldız göremedim.sonra arabam devrildi sandım. meğerse selin sürüklediği inşaat malzemeleri yolda birikinti yapmış, bende üstünden geçmişim.

TANRIÖVEN; TİCARETİN YAZILI OLMAYAN KURALLARI VARDIR

Yazan: Adnan Metin

Yorum: Dediklerine Tamamen Katılıyor ve Seni Tanımaktan Gurur Duyuyorum Sevgili Dostum..Yolun Açık Olsun.Başarıların Daim Olsun..

Yıkım yeni başladı, veliler tedirgin

Yazan: Halk

Yorum: Neden okullar tatil olduğunda yapılmadı

KENT REHBERİ