KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6502 TL
  • 6.3550 TL
  • 7.0801 TL
Kocaeli Zirve
AK Gençler çalışıyor
AK Gençler çalışıyor
Siyaset
14 Ekim 2012 Pazar 10:54
  • 1287
  • 1

AK Gençler çalışıyor

‘Normalleşen Türkiye’de Değişen Genç’ sloganıyla çalışmalarına aralıksız devam eden AK Parti İzmit İlçe Gençlik Kolları, ‘Bilal Macit Söyleşi’sine hazırlanıyor

Çalışmalarını aralıksız sürdüren AKP İzmit İlçe Gençlik Kolları, yurtdışı seyahatinde bulunan başkanları Muharrem Tutuş`tan yoksun çalışmalarını sürdürüyor. TBBM`nin en genç milletvekili unvanına sahip Bilal Macit`i ağırlayacak olan gençlik kolları, gençlerin bu etkinliğe yoğun ilgi göstereceğinden kuşku duymuyor. Macit, 7 Ekim`de gerçekleşmesi gereken söyleşisini, program yoğunluğu nedeniyle 19 Ekim`e ertelemişti. 


SIKINTILARI DİNLEDİLER
Söyleşi programıyla ilgili hazırlıklarını sürdüren AK Parti İzmit İlçe Gençlik Kolları üyeleri, bu arada İzmit Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Elgin`le aylık olağan hastane ziyaretlerini gerçekleştirdi. Hastalarla vakit geçiren, onların dertlerine ortak olup, sıkıntı ve isteklerini dinlemeyen gençlik kolları üyeleri hastane ziyaretinde 105 yaşındaki Aliye Nine ile tanıştı. Nefes darlığı sorunu yaşayan Aliye Nine`nin ailesi, ziyaretten dolayı dutduğu memnuniyeti dile getirdi.
 

DENEYİMLERİNİ PAYLAŞTI
Hasta ve yakınlarını tek tek dinleyen gençlik kolları üyeleri,  yakın çevrelerden de hastaların edilmesinden yaşanan yoğunluğu gözleriyle gördü. İbrahim Elgin, ziyaret esnasında hastalara ve yakınlarına yeni bir hastane yapılacağının müjdesini verdi. Hastane ziyareti sonunda Elgin`le çay içen gençler, sohbet ederek başkan yardımcısının deneyimlerini dikkatle dinledi. Elgin, “Gönüllere girmeden olmaz, bu iş hem hizmet yapmak hem de gönüllere girmeyi esas almaktır” dedi.
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ