KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8173 TL
  • 6.4479 TL
  • 7.6443 TL
Kocaeli Zirve
Ak partili Rıfat Akbaş'tan Hürriyet'e sert eleştiri!
Ak partili Rıfat Akbaş'tan Hürriyet'e sert eleştiri!
Siyaset
04 Aralık 2019 Çarşamba 14:13
  • 817
  • 2

Ak partili Rıfat Akbaş'tan Hürriyet'e sert eleştiri!

Önceki dönem AK Parti İzmit İlçe Başkan Vekilliği yapan Rıfat Akbaş, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in WC’ler ücretsiz olacak açıklamasına “ 7 ayda geldiğimiz nokta WC'lerin ücretsiz olması ”diyerek eleştiride bulundu.

“Yapılacak hizmet kalmayınca, insan kendine iş bulamazmış”

İzmit Belediyesi’nin aralık ayı meclis toplantısında konuşan Başkan Hürriyet, düğün salonları tartışması sırasında, “tuvaletleri de ücretsiz yapacağız” dedi. Başkan Hürriyet’in açıklamalarından sonra sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulunan AK Partili Rıfat Akbaş “Yapılacak hizmet kalmayınca, insan kendine iş bulamazmış. Bugün İzmit'te yaşadığımız sorun bu olsa gerek” diyerek eleştiride bulundu.

İŞTE AKBAŞ’IN O AÇIKLAMASI;

İZMİT Belediyesin de 7 ayda geldiğimiz nokta WC lerin ücretsiz olması.
Başkan hanımın işide zor!
Yapılacak hizmet kalmayınca, insan kendine iş bulamazmış. Bugün İzmit'te yaşadığımız sorun bu olsa gerek. Yapılan hizmetlerin rengini değiştirerek, İzmitlilere o şekilde pazarlamanın da elbet sonu gelecek.
İzmitliler elbette rengi değiştirilerek pazarlanan hizmetlerin zaten yapılmış, yapılan hizmetler olduğunun farkına varacak.
Bir İzmitli olarak üzüldüğüm asıl konu aslında!
Yapılması gereken asli hizmetlerin bile yapılamaması, becerilememesi. İzmit’in 5 yılını kaybetmesi..

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo
gülüyorum bu adama
Yazan: ahmet ağaoğlu

siz o beğenmediğiniz tuvalaetlerin ihalelerini eşinize dostunuza vermek için 40 taklalar atıyordunuz şimdi ücretsiz oluncamı önemsiz oldu :) gülüyorum bu adama acaba soruyorum kendisi ve kendi partisi bu izmite ne yaptı

0 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

Hürriyet: ''Pis AKP'' dedi mi?

Hürriyet: ''Pis AKP'' dedi mi?

Kocaeli Muhtarlar Derneği tarafından yapılan açıklamada, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet'in, telefon konuşmasında Kabaoğlu Köyü Muhtarı Ali Akbaş’a “Bu hırsızlara, tecavüzcülere, arsızlara sahip çıkan AKP’nin pis siyasetine alet oluyorsun. Bu pis AKP’ye destek veriyorsunuz, oy veriyorsunuz. Yazıklar olsun size. Ali Muhtar bundan sonra göreceksin neler olacağını. Allah senin de belanı versin Ali Akbaş.” dediği iddia edildi.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ