KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3546 TL
  • 6.0914 TL
  • 6.8872 TL
Kocaeli Zirve
AK Partili vatandaştan Ayaz’a büyük tepki!
AK Partili vatandaştan Ayaz’a büyük tepki!
Siyaset
09 Ocak 2019 Çarşamba 17:37
  • 1366
  • 1

AK Partili vatandaştan Ayaz’a büyük tepki!

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’a AK partili olduğunu belirten bir vatandaş tepki gösterdi. Kemal Kurtalan isimli vatandaş “Arkadaşlar; Ak parti eğer, Hüseyin Ayaz ı tekrar aday gösterirse, Ak Parti’nin Başiskele de kaybetmesi için elimizden ne gelirse yapacağım. Bende bir Ak Partiliyim Ama Hüseyin AYAZ a hayır.” dedi

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’a AK Partili olduğunu söyleyen bir vatandaştan tepki geldi. Kemal Kurtalan isimli vatandaş uzun zamandır kendisine ait sosyal medya hesabından Hüseyin Ayaz’ı eleştirip üstüne birde çok ciddi iddialarda bulunuyor. Kendisinin de AK Parti’li olduğunu dile getiren Kemal Kurtalan adındaki vatandaş eğer mucize olur da Hüseyin Ayaz yeniden aday gösterilirse üç ay boyunca karşısında çalışacağını, bu konu da maddi ve manevi hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacağını hatta ve hatta bütün bildiklerini de açıklayacağını dile getiriyor.

İşte Kemal Kurtalan’ın paylaşımı;

“Arkadaşlar; Akparti eğer, Hüseyin Ayaz ı tekrar aday gösterirse, Akparti’nin Başiskele de kaybetmesi için elimizden ne gelirse yapacağım. Bende bir Akpartiliyim Ama Hüseyin AYAZ a hayır. Bu adamın Başiskele ye verdiği zararı asla tahmin bile edemezsiniz. O makamda bulunan bir adam, yaptıkları ile değil, Yapma imkanı olduğu halde yapmadıklarından sorumludur. Başiskele Belediyesinin çok geliri ve imkanları var. Bu gelir ve imkanları, Yerel gazetecilere yedirildi, araştırma anket kuruluşlarına yedirildi, reklamcılara yedirildi. Halk hariç herkese bir şeyler aktarıldı. Başiskele de yatırım yapmak isteyenlerden menfaat sağlamaya yönelik işleri yokuşa sürüldü. Neler neler yapılmadı.. İlçede görev yapan bürokratlar sürgüne gönderildi, yerlerine Kendi akrabalarını yerleştirdi. Bu adam tekrar aday gösterilirse, Bildiklerimi, gördüklerimi yağmur gibi yağdıracağım, Başiskele de herkese ulaşacağım, Üç ayımı ve biraz bütçemi bu işe ayıracağım, bunu herkes bilsin.”

 

 

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo
ELESTIRI
Yazan: ALİ AYDIN

SAYIN KARDES KEMAL BEY SIZ HERHALDE BASKA BELEDIYELERLE IS YAPMADINIZ BASARILI BIR INSANI SAHSI KISILIK EGONUZU BASTIRAMIYORSUNUZ BELEDIYE VE MUDULERIMIZ HER BIRI BIRINDEN KALITELI MUTAFAZI INSANLAR VE BASARILILAR BEN 5 YILDIR O BOLGEDE IS YAPAN BIRI OLARAK KONUSUYORUM

0 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

Söğüt’e Hacı Osman’da büyük ilgi

Söğüt’e Hacı Osman’da büyük ilgi

AK Parti Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, SKM programları kapsamında Hacı Osman Mahallesi’ndeydi. İlk olarak Bağdat Camii’nde vatandaşlarla bir araya gelen Şener Söğüt’e; AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna, SKM Başkanı Fehmi Öztürk, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Doğan Orak ve ilçe yöneticileri eşlik etti. Söğüt, gençlerle birlikte ilk kez oy kullanacak gençlere yönelik düzenlenen ziyaretlere de katıldı.

463 aday mülakata girecek

463 aday mülakata girecek

AK Parti Kocaeli SKM Başkanlığı, il binasında gerçekleşen toplantıda İlçe SKM Başkanları ile buluştu. İl SKM Başkanı Av. Halit Çokan’ın yanı sıra SKM Başkan Yardımcılarının da hazır bulunduğu toplantıda ilçelerde gerçekleşecek olan aday tanıtım toplantılarının detayları konuşuldu. Belediye meclis üyesi aday adaylarının ilçe ilçe mülakat tarihlerinin belirlendiği toplantıda ayrıca TBMM’de 5 Şubat’a kadar verilen arada milletvekillerinin ilçelerde gerçekleştireceği SKM programları düzenlendi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ