KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7416 TL
  • 6.3247 TL
  • 7.1251 TL
Kocaeli Zirve
Kocaeli Köfte’ye tam puan verdi
Kocaeli Köfte’ye tam puan verdi
Güncel
21 Nisan 2010 Çarşamba 10:03
  • 2689
  • 10

Kocaeli Köfte’ye tam puan verdi

Büyükşehir Belediyesi Sağlık Ekipleri, şok baskın yaparak gittiği Kocaeli Köfte Salonu’nda herhangi bir olumsuz görüntü bulamadığı için işletmeyi tebrik etti

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Osman Poyraz, gıda kontrol şube müdürü Mücahit Arslan ile birlikte Kocaeli Köfte, Lahmacun ve Kebap Salonu`nu denetledi. Denetimlerde bilgi veren Poyraz “Kaliteli ürün, kaliteli hizmet veren bir işletme olduğunu bizzat gezdik, gördük. Takdir ederek güvenle yemeğimizi yiyebileceğimiz bir işletme olarak değerlendirdik” dedi.
 

MÜŞTERİ DOSTUMDUR
Kocaeli Köfte Salonu`nun sahibi Hüseyin Akcan ise denetimlerin ardından yaptığı açıklamada her zaman müşterilerimin isteklerini ön planda tuttuğunu ve amacının para kazanmak olmadığını belirterek “Dost kazanmak daha güzel. Müşteriler benim dostlarımdır. Kendimin yemediği, içmediği hiçbir ürünü dostlarıma sunmadım” diye konuştu.
 

ISO 9001 BELGESİ ALDI
Denetimlerde; Kocaeli Köfte sahibi Hüseyin Akcan, insan kaynakları ve muhasebe müdürü Filiz Yayla, gıda mühendisi Gizem Şimşek, kasap müdürü İbrahim Mengü ile Kocaeli Köfte Şube Müdürü Rahim Yıldız da hazır bulundu. Bir seyyar köfte arabasıyla başlayıp, 7 gün 24 saat hizmet veren  restaurantlar zincirine ulaşan Kocaeli Köfte ayrıca ürün ve hizmetlerinin uluslar arası kabul görmüş bir standarda uygun olarak ürettiğini gösteren ISO 9001 ve ISO 22000 kalite belgesiyle ödüllendirildi.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ