AKP bir zamanlar stadyuma sığmıyordu!
AKP bir zamanlar stadyuma sığmıyordu!
Siyaset
11 Haziran 2018 Pazartesi 15:10
  • 21783
  • 0

AKP bir zamanlar stadyuma sığmıyordu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın dün ilimizde gerçekleştirdiği mitingde 35 bin kişi yer aldı. Bu da; bir zamanlar stadyumları dolduran AKP İl Teşkilatı’nın o günlerini aratmasına sebep oldu

24 Haziran Cumhurbaşkanı ve Milletvekili seçimleri öncesi İzmit’e gelen Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, umduğunun dışında bir kalabalıkla karşılaştı. Günler öncesinden 100 bin hedefimiz diyen AKP İl Teşkilatı, 35 bin kişiyi alana toplayabildi. Bu da, bir zamanlar İsmet Paşa Stadyumu’na sığmayan AKP mitinglerini aratır cinsten oldu.

 

İSMET PAŞA STADYUMU DOLUYORDU

Dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İzmit’ten partililerine ve vatandaşlara seslendi. 24 Haziran erken seçimlerine kısa bir süre kala ilimize gelen Erdoğan, coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı. Karşılandı fakat AKP Genel Başkanı Erdoğan’ın mitingine 100 bin kişi toplayacaklarını ifade eden AKP il yönetiminin umduğu olmadı. Polisin miting sonrası elde ettiği bilgilerde, Perşembe Pazarı alanında 35 bin ila 38 bin kişi olduğu kayıtlara geçti. Bu da AKP’nin Kocaeli’nde yapmış olduğu en düşük katılımlı Erdoğan mitingi olarak tarihe geçti. Bir zamanlar İsmet Paşa Stadyumunu dolduran AKP İl Teşkilatı, bir anlamda sınıfta kalmış oldu.

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KENT REHBERİ

ŞANS OYUNLARI

ÖNEMLİ BİLGİLER

KOCAELİ KURUM TELEFONLAR
KOCAELİ TRAMVAY SAATLERİ
KOCAELİ TREN SAATLERİ
KOCAELİ VAPUR SAATLERİ
KOCAELİ NÖBETÇİ ECZANELER
KOCAELİ OTOBÜS SAATLERİ
KOCAELİ HARİTASI
İZMİT KARTAL SEFERLERİ (HAT 200)
SABİHA GÖKÇEN SEFERLERİ (HAT 250)
SON DEPREM KAYITLARI
AİLE HEKİMİNİZİ ÖĞRENİN
HASTANEDEN RANDEVU AL

TARİHTE BUGÜN

19 Haziran 1865
Eskişehirspor kuruldu.

TAVSİYELERİMİZ

İddaa Canlı Skor
sanalbasin.com üyesidir