KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8712 TL
  • 6.5766 TL
  • 7.3814 TL
Kocaeli Zirve
AKP için çalışan gönüllü kuruluşlar var!
AKP için çalışan gönüllü kuruluşlar var!
Siyaset
21 Kasım 2012 Çarşamba 11:33
  • 1184
  • 0

AKP için çalışan gönüllü kuruluşlar var!

CHP İzmit İlçe Örgütü’nün sandık kurullarıyla tecrübelerini paylaşan eski ilçe başkanı Ömer Hazer, AKP adına gönüllü çalışan şahıs ve kuruluşlara dikkat çekti

CHP İzmit İlçe Örgütü tarafından düzenlenen programda, eski il başkanı Cengiz Sarıbay ve İzmit ilçe eski başkanı Ömer Hazer sandık kurullarıyla bir araya geldi. Eski başkanlar, seçime doğru yapılması gerekenleri anlattı. İzmit ilçe başkanı Selman Yıldırım, geçmişte yapılan hataları tekrarlamamak için bu çalışmalara ağırlık verdiklerini kaydetti. Eski belde başkanı ve eski ilçe başkanı olarak tecrübelerini partilileriyle paylaşan Ömer Hazer, ilçe örgütlerinin partinin altyapısı olduğunu söyledi.  

 
İŞİMİZ ZOR
CHP`de en büyük sıkıntının partililerin birbirini yok sayması olduğunu belirten Hazer, “Kararlar tartışılmadan ve insanlar ayrıştırılarak alınıyor. Oysa birbirimizle paylaşamayacağımız hiçbir şey yok. Bütün siyasi partilerde örgütlenme yapısı aynı. Ancak AKP`de il teşkilatı ile genel merkez arasında yetkisi ve ismi olmayan bir katman daha var. Bunlar AKP adına gönüllü çalışan dernekler, vakıflar ve insanlar. Bu yapılanmayı çözemezsek, buna alternatif bir şey bulamazsak işimiz çok zor” dedi. Toplantı daha sonra basına kapalı şekilde devam etti.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ