KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3811 TL
  • 6.0965 TL
  • 6.7421 TL
Kocaeli Zirve
AKP Körfez’de helallikler alındı
AKP Körfez’de helallikler alındı
Siyaset
Nabi Yazıcı
05 Aralık 2018 Çarşamba 11:41

AKP Körfez’de helallikler alındı

AKP Körfez’de İlçe Başkanı Şener Söğüt ile birlikte istifa ederek aday adayı olan 5 yöneticinin katıldığı Yönetim Kurulu toplantısı gerçekleşti. Son kez toplantıya katılan 6 yöneticiye teşekkür edildi, çiçek verildi ve helallikler alındı.

AKP Körfez’de, Şener Söğüt, İbrahim Çırpan, Kadir Alçık, Yusuf Eryarsoy, Selami Tanış, Mete Bilgin istifa etmişti. Şener Söğüt Körfez Belediye Başkanlığına, diğer 5 yönetici de belediye meclis üyeliğine aday adaylığını koymuştu. Ramazan Tuna’nın vekaleten İlçe Başkanlığı yaptığı toplantıda istifa eden yöneticilere hizmetlerinden dolayı teşekkür edildi. Bir yıllık yönetimde yer alan 6 kişi toplantıda duygularını belirttikten sonra, teşekkür konuşması yapıldı ve Ramazan Tuna yol arkadaşlarına çiçek verdi.

 

 

 

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum
default photo
Başıbozukluk
Yazan: Herekeli

BU İsimlerin çoğu daha önce Meclis üyeliği Gençlik kolları ve Parti Yönetiminde yapmış olanlar, ne diye Meclis üyeliğini düşünüyorlar daha doymamışlar mı ,Bardon doymamış derken yanlış anlaşılmasın Hizmet etmeye doymamışlar mı demek istiyorum bırakın başka isimler hizmet etsin !!!!!!!!!?????

1 Beğendim
0 Beğenmedim

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ


Yağız Kebap
Okşin Beçet
Almila
Davetiyem
Reis Döner
Volka Proje
Yelkent
KKG
Polis Marketim
Bekiroğlu