KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3606 TL
  • 6.1109 TL
  • 6.9426 TL
Kocaeli Zirve
AKP’de Duran ve Yılmaz da dosya aldı
AKP’de Duran ve Yılmaz da dosya aldı
Siyaset
Nabi Yazıcı
08 Kasım 2018 Perşembe 13:05
  • 1820
  • 0

AKP’de Duran ve Yılmaz da dosya aldı

Son başvuru tarihi olan 12 Kasım tarihi yaklaşırken AK parti Körfez’de 2 kişi daha dosya aldı. Yarımca’da esnaf olan Ali Yılmaz ve Kadın Kolları eski Başkanı Nesrin Duran Belediye Başkan adaylığı için dosya alan isimler oldular.

İki kişinin daha dosya almasıyla belediye başkanlığı için adaylığı düşünenlerin sayısı 9 oldu. Belediye Meclis üyeliği için halen daha zaman olması nedeniyle başvurular ağır ilerlerken, şu ana kadar 2 kişi dosya aldı.

Ali Çakır Cumartesi günü

2019 seçimlerine iddialı olarak hazırlanan Ali Çakır, adaylık açıklamasını 10 Kasım Cumartesi günü saat 16.30-17.00 arasında yapacak.

Bir önceki dönemde yüzlerce kalabalık destekçisiyle partiye gelen Ali Çakır, yine şekilde gövde gösterisi yapacak. Ali Çakır’ın davetine gerek kalmadan toplanacaklarını belirten kalabalık aileler, Çakır ile birlikte partiye giderek destek olacaklar. Ali Çakır’ın saat 16.00’da kalabalık gurupla Çakıroğlu Fırın önünde toplanı9p daha sonra da partiye yürüyerek gideceği belirtiliyor.

DİĞER HABERLER

“Kurumlar arası birliktelik önemli”

“Kurumlar arası birliktelik önemli”

AK Parti Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, Körfez İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) programları kapsamında protokol ziyaretlerinde bulundu. İlçe Başkanı Ramazan Tuna ve ilçe yöneticileri ile İlçe SKM yöneticilerinin de katıldığı ziyaretler kapsamında ilk durak Körfez Kaymakamı Dr. Hasan Hüseyin Can oldu. Başkan Adayı Şener Söğüt, “Körfez’de kamu kurumları arasında örnek bir birlik ve beraberlik var. Körfez sevdası ile çıktığımız yolda vatandaşlarımıza daha iyi hizmet ulaştırma noktasındaki bu örnek birlik ve beraberlik bizler için de oldukça önemli” dedi.

“Ülkenin bekası için aynı yolda yürüyoruz”

“Ülkenin bekası için aynı yolda yürüyoruz”

AK Parti Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, hafta sonu adaylığının açıklanması sonrasında saha çalışmalarını hızlandırdı. Şener Söğüt, SKM programları kapsamında İlçe Başkanı Ramazan Tuna ve SKM Başkanı Fehmi Öztürk ile birlikte MHP ve BBP İlçe Teşkilatlarına ziyaret gerçekleştirdi. İlk olarak MHP İlçe Teşkilatı’na giden heyeti, İlçe Başkanı Zeki Gürsu karşıladı. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleştirilen ziyarette konuşan İlçe Başkanı Zeki Gürsu, Şener Söğüt’e hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Erdoğan’ın hocasını ziyaret etti

Erdoğan’ın hocasını ziyaret etti

Seçim çalışmalarına devam eden AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul İmam Hatip Lisesi’ndeki Din ve Ahlak Bilgisi dersi öğretmeni olan ve Kuran-ı Kerim eğitiminde büyük katkıları olan Müzekka Gürbüz’ü Kartepe’deki evinde ziyaret etti. Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, AK Parti Kartepe Belediye Başkan Adayı Mustafa Kocaman ve partili yöneticilerin eşlik ettiği ziyarette Büyükakın, Müzekka Gürbüz hocanın elini öptü, dualarını aldı.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ