KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8095 TL
  • 6.6153 TL
  • 7.4129 TL
Kocaeli Zirve
Şampiyon basketbolculara kutlama
Şampiyon basketbolculara kutlama
Salon Sporları
06 Nisan 2010 Salı 13:26
  • 1125
  • 0

Şampiyon basketbolculara kutlama

Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor’un altyapısını oluşturan 96–97 doğumlu küçük bayan basketbolcular Başkan Fahrettin Kandemir’i ziyaret etti.

SPORCULARA KUTLAMA
Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor 96–97 doğumlu küçük bayan basketbol takımı Çanakkale`de yapılan Marmara grup maçlarında şampiyon olarak Anadolu Kupası Yarı Finalleri`ne kalmıştı. Başarılı basketbolcularla Kağıtspor Başkanı Fahrettin Kandemir Seka Park Otel`de bir araya geldi. Toplantıda branş sorumlusu Levent Atalı ve yönetim kurulu üyesi Süleyman Durak, antrenör Semih Baydar yer aldı.


SPOR VE EĞİTİM BİR ARADA

Küçük Bayan Basketbolcuları teker teker kutlayan Başkan Fahrettin Kandemir, “Elde ettiğiniz derece bizi çok memnun etti. Sizlerin başarısı bizim alt yapıda doğru işler yaptığımızın bir göstergesi. Bu doğrultuda size her zaman destek vereceğiz” dedi. Basketbolcuların derslerinin de basketbol kadar iyi olup olmadığını soran Kandemir, ‘Çok iyi` cevabını alınca, “Spor yapan hem bedenen hem de zihnen sağlıklı olur. Sizler de basketbol oynarken eğitimlerinizi asla aksatmayın” sözlerini kullandı.


TAKIM KADROSU

Rabia Göroz
Aslıdan Aslan
Elif Aygan
Gizem Nur Akkargan
Meltem Aça
Duygunaz Yılmaz
Ceren Demir
Ayşe Davru
Hatice Sane Öztürk
Eda Başarıcı
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ