KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6502 TL
  • 6.3550 TL
  • 7.0801 TL
Kocaeli Zirve
AKP’de şok istifalar
AKP’de şok istifalar
Siyaset
02 Aralık 2010 Perşembe 14:00
  • 7298
  • 0

AKP’de şok istifalar

AKP Çayırova İlçe yönetim kurulu üyesi Mehmet Yılmaz, Engin Bayır ve Ali Şahin partilerinden istifa ettiler.

AKP Çayırova İlçe Teşkilatı yönetim kurulu üyesi olan Mehmet Yılmaz, Engin Bayır ve Ali Şahin özel sebep göstererek istifalarını sundu. AKP`den yapılan açıklamada, istifaların özel sebeplerden kaynaklandığı ifade edilerek yerlerine yedeklerden üç ismin atandığı açıklandı.


YENİLERİ ATANDI

AKP Çayırova İlçe Teşkilatında yapılan açıklamada, “Yönetim kurulu üyesi olan arkadaşlarımız özel sebeplerinden dolayı Mehmet Yılmaz, Engin Bayır ve Ali Şahin`in istifaları kabul edilip yerlerine yedek üyelerimizden Ermiş Göksu, İrfan Kaya ve Battal Yaşar oğlu gelmiştir” denildi.


PARTİ İÇİ SORUN

AKP`den istifa eden üç isimin istifa gerekçelerini önümüzdeki günlerde açıklanmasının beklendiği belirtilirken, parti içinde yaşanan kimi sorunlardan ötürü istifaların yaşanmış olabileceği ifade ediliyor.


HAS PARTİYE Mİ GEÇECEKLER?

Öte yandan istifa eden 3 yönetim kurulu üyesinin, AKP`den istifa ederek Numan Kurtulmuş`un kurduğu HAS Parti`ye geçeceğine yönelik iddialarda dün Çayırova kulislerinde dile getirildi. Ancak bu üç isimin istifa nedenleri ve başka bir partiye geçip geçmeyeceklerini ise kendilerinin açıklaması bekleniyor. 
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ