KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
AKP’de toplu istifa şoku
AKP’de toplu istifa şoku
Siyaset
10 Kasım 2012 Cumartesi 09:44
  • 4714
  • 12

AKP’de toplu istifa şoku

AKP Kandıra Hüdaverdiler Köyü Temsilcisi Ahmet Özden ve delegeler, köylerinin sorunları bir türlü çözülmediği için partiden topluca istifa etti
Kandıra`ya bağlı Hüdaverdiler Köyü`nün AKP temsilcisi Ahmet Özden ve 15 delege partiden istifa etti. İstifa gerekçesini anlatan Özden, “Köyümüzün bazı sorunları partimiz tarafından defalarca söylememize rağmen çözülmediği gibi, hiçbir girişimde de bulunulmadı. Köyümüz 45 hane ve 110 seçmeni var. Bunların 100 tanesi partimize oylarını vermişlerdir. Buna rağmen köyümüzün bu sorunları yıllardır aşılmayınca seçmenden ve delegelerden tepki görmeye başladım. Bunu AKP Kandıra İlçe Başkanı Erdinç Şentürk`e anlattım.
 
 
"16 KİŞİ İSTİFA ETTİK"
Şentürk, bir şey yapamayacağını söyledi. İstifa edeceğimizi söylediğimde umursamadı. Biz de 16 kişi birden istifa ettik. Hüdaverdiler Köyü`nün hakkını korumayan AKP`yi istemiyoruz” dedi. Köy temsilcisi Ahmet Özden ve delegeler İsmail Ökmen, Türkan Ökten, Sadun Ökmen, Hüseyin Özden, Ersin Yıldız, İbrahim Aydoğdu, Remzi Aydın, Cahit Aydın, Adem Aydın, Meral Yıldız, Asım Aydın, İbrahim Güneş, Hatun Güneş, Ayşen Güneş ve İbrahim Uçar istifa dilekçelerini il başkanlığına gönderdi.
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ