KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
AKP’li gençler çalıştay yapıyor
AKP’li gençler çalıştay yapıyor
Siyaset
16 Aralık 2011 Cuma 16:14
  • 1735
  • 0

AKP’li gençler çalıştay yapıyor

AKP İl Gençlik Kolları Başkanlığı, 2 gün sürecek bir çalıştaya imza atıyor. Gençler, 20 ilden gelecek olan gençlik kolları temsilcileriyle birlikte siyasetten beklentilerini büyüklerine aktaracak

AKP İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Akın, göreve gelir gelmez gençlik çalışmalarını hızlandırdı. Akın ve ekibi, bugün 20 ilden gelecek olan gençlik kolları temsilcileriyle birlikte bir  gençlik çalıştayına imza atacak. ‘Akvizyon 2023 Kocaeli İstişare Toplantısı` adı altında yapılacak ve 2 gün sürecek çalıştayda gençler, siyasetten beklentilerini ve hedeflerini, Türkiye gündemini meşgul eden siyasi kararlardaki düşüncelerini büyükleriyle paylaşacak.
 

DENEYİMLERİNİ PAYLAŞACAKLAR
Çalıştay, ‘Gençlik ve Siyaset`, Gençlik ve Yerel Yönetimler`, Gençlik ve Üniversite`, ‘Gençlik ve sosyal Medya, ‘Gençlik ve Yeni Anayasa` başlıkları altında gerçekleşecek. Başta Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu olmak üzere il başkanı Mahmut Civelek ve genel merkez gençlik kolları yöneticileri çalıştayda birer sunum gerçekleştirecek. İl gençlik kolları başkanı Yusuf Akın, çalıştay sonunda bir bildiri hazırlanacağını söyledi.
 

ÇALIŞTAY 2 GÜN SÜRECEK
Akın, “Çalıştay sonunda gençliğin belli başlı konulardaki düşüncelerini içeren bir rapor hazırlanacak ve kitaplaştırılarak milletvekillerimize ve siyasi büyüklerimize verilecek” dedi. Gençler bugün Sekapark Otel`de saat 9.00-11.00, 11.30-13.00 ile 14.00-16.00 saatleri arasında 3 grup halinde bir çalışma yapacak. Daha sonra saat 17.00`de Büyükşehir Belediye Başkanı, il başkanı ve diğer illerden gelen konuklar sunum yapacak. Gençler bugün öğleden sonra çalıştay sonuçlarını kamuoyuyla paylaşacak.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ