KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
AKP’li gençler, haftalık toplantıda pasta kesti
AKP’li gençler, haftalık toplantıda pasta kesti
Siyaset
05 Kasım 2012 Pazartesi 11:21
  • 855
  • 0

AKP’li gençler, haftalık toplantıda pasta kesti

AKP Gölcük İlçe Gençlik Kolları’nın haftalık toplantısında bir araya gelen AKP’li gençler, gençlik kolları yöneticisi Ramazan Demir’in evliliğe ilk adımı atarak nişanlanması sebebiyle pasta kesti

AKP Gölcük İlçe Gençlik Kolları, haftalık toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda bir araya gelen AKP`li gençler, ilçe gençlik kolları yöneticisi Ramazan Demir`in evliliğe ilk adımı atarak nişanlanması sebebiyle pasta kesti. Demir`i tebrik eden AKP`liler, yöneticilerine bir ömür boyu mutluluk temennisinde bulunmayı da ihmal etmedi. Toplantının ardından birim başkanları, çalışmalarıyla alakalı konularda katılımcılara bilgi verdi.

 
CUMHURA AİTTİR
Toplantıda bir konuşma yapan AKP Gölcük İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ziya Yıldız, “Gençlik kolları olarak 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı törenlerine yoğun katılım sağlamış olmanızdan dolayı herkese teşekkür ediyorum. AKP`li gençlik olarak Cumhuriyete sahip çıkıyor, her programa yürekten katılım sağlıyoruz. Cumhuriyet Cumhura aittir, kimsenin tekelinde değildir” ifadesini kullandı. 
 
BAŞARILAR DİLEDİ
AKP Gölcük İlçe eski Gençlik Kolları Başkanı olan Serdar Bayram`la ilgili açıklamalarda da bulunan Yıldız şunları kaydetti: “Serdar arkadaşımız ve belediye meclis üyemiz Ahmet Kurt, daha önceki toplantımızda bizleri ziyaret ederek bir bilgilendirmede bulunmuştu. Akşemsettin Gençlik ve Düşünce Derneği kurucusu da olan Serdar Bayram`a kurmuş olduğu derneğin yaptığı çalışmalarda başarılar diliyoruz.”
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ