KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
AKP’li gençlerden Hereke çıkarması
AKP’li gençlerden Hereke çıkarması
Siyaset
05 Aralık 2011 Pazartesi 14:25
  • 910
  • 1

AKP’li gençlerden Hereke çıkarması

AKP’li gençler, Hereke’de çalışmaları değerlendirerek, dört mahallenin temsilcisini atadı

AKP İl ve Körfez ilçe gençlik kolları, geçtiğimiz akşam, Hereke`de toplantı yaparak Hereke Mahalle temsilcilerini atadı. AKP Körfez İlçe Başkan Yardımcısı Selim Çalışkan ve ilçe gençlik kolları başkan yardımcısı Erdoğan Kaya`nın ev sahipliğinde gerçekleşen programa; ilçe gençlik kolları başkanı Kadir Alçık, il gençlik kolları başkanı Yusuf Akın ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Körfez ilçe gençlik kolları teşkilatlanma birim başkanı Hanifi Alper ve komisyonu tarafından yapılan çalışmalar neticesinde Cumhuriyet Mahallesi temsilciliğine İbrahim Baran, 17 Ağustos Mahallesi temsilciliğine Orhun Yumak, Yukarı Hereke Mahallesi temsilciliğine Ümit Kaya ve Kışladüzü Mahallesi temsilciliğine Talip Aydın atandı.
 

MAHALLELERE İNDİK
Hereke`nin kendileri için önemli olduğunu ve ilerleyen günlerde diğer mahalle temsilcileri de atayacaklarını söyleyen ilçe gençlik kolları başkanı Kadir Alçık, “Kongremizden sonra mahallelerimize inmeye ve çalışmaya başladık. Bizim için Hereke bölgemizin ve burada ikamet eden genç arkadaşlarımızın önemi büyük. En kısa zamanda bu bölgedeki diğer mahalle temsilcilerimizi de atayarak Hereke bölgesinde sağlam bir mahalle teşkilatı kurmuş olacağız” diyekonuştu.
 

KILCAL DAMARLARIZ
Kendileri için mahallelerin ve mahalle temsilcilerinin çok önemli olduğunu kaydeden il gençlik kolları başkanı Yusuf Akın ise, “Büyük bir mahalle teşkilatı oluşturmalıyız. Başbakanımızın kılcal damarları olan bizler, gece gündür neler yapabilir diye çalışmalıyız. Sorumluluğumuzun bilincinde olalım. İşte o zaman Başbakanımız gece kafasını rahat yastığa koyar. Elinizden geleni yapın ve çok çalışın” dedi. Programın sonunda Körfez ilçe gençlik kolları başkan yardımcısı Murat Yıldırım`ın doğum gününü kutlayan gençler, birlikte pasta kesti.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ