KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8712 TL
  • 6.5766 TL
  • 7.3814 TL
Kocaeli Zirve
AKP’li kadınlar Kandıra turunda
AKP’li kadınlar Kandıra turunda
Siyaset
01 Aralık 2012 Cumartesi 12:34
  • 1223
  • 0

AKP’li kadınlar Kandıra turunda

Aygül Çetin başkanlığındaki AKP Kandıra İlçe Kadın Kolları Yönetimi, ilçedeki bazı kurumları ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi aldı

AKP Kandıra İlçe Kadın Kolları Başkanı Aygül Çetin ve yönetim kurulu üyeleri, ilçede bulunan bazı kurumlara ziyaret gerçekleştirdi. Kandıra Kızılay Şubesi`ne giden Aygül Çetin ve yönetimi, şube başkanı Selahattin Akcan`la sohbet etti. Kızılay Haftası`nın geride kalması dolayısıyla tebriklerini de dile getiren AKP`li kadınlar, Kandıra`da yaptıkları ve yapacakları projeler hakkında da Selahattin Akcan`ı bilgilendirdi.

 
KEYİFLİ SOHBETLER
Aygül Çetin ve beraberindekiler, Halkbank Kandıra Şube Müdürlüğü`ne yeni atanan Mine Hançer ile Kandıra Mal Müdürü Ebru Leblebici`yi de ziyaret ederek “Hayırlı olsun” temennisinde bulundu. Keyifli sohbetlerin ardından ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren şube müdürü Mine Hançer ve mal müdürü Ebru Leblebici, AKP`li kadınlara teşekkürlerini sundu. 
 
FAYDALI ZİYARETLER
Kadın kolları başkanı Aygül Çetin ve yönetim kurulu üyelerinin son durağı ise PTT oldu. PTT Kandıra Şube Müdürü Vehbi Kırcı`ya yeni görevinde başarılar dileyen kadınlar, PTT`nin çalışmaları hakkında bilgi aldı. Kandıra merkezdeki kurumları ziyaret etmeyi sürdüreceklerini dile getiren başkan Aygül Çetin, “Bu sayede hem kendimizi tanıtıyor hem de kurumların çalışmaları hakkında bilgi alıyoruz” dedi. 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ