KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
AKP’li kadın birim başkanları toplandı
AKP’li kadın birim başkanları toplandı
Siyaset
10 Nisan 2010 Cumartesi 18:07
  • 1089
  • 1

AKP’li kadın birim başkanları toplandı

AKP İl Kadın Kolları Birim Başkanları, nisan ayı ilçe birim toplantılarını gerçekleştirerek hem çalışmaları değerlendirdi hem de yeni projeler üzerinde bilgi alışverişinde bulunuldu

AKP İl Kadın Kolları Birim Başkanları, aylık ilçe birim başkanları toplantılarını gerçekleştirdi. Siyasi ve hukuki işler, AR-GE, halkla ilişkiler, sekretarya, sosyal işler, teşkilat, diğer birim başkanları ve ilçe birimlerinin toplantıları il binasında yapıldı. Toplantılarda, ilçelerde yapılan ve yapılacak olan çalışmalar değerlendirildi. Sosyal işler birim başkanı Güzide Turan, “Kadın hakları ve fırsat eşitliği” konusunda AKP`li kadınları bilgilendirdi.

BİRİNCİLİK İSTİYORUZ
İl kadın kolları başkanı Oya Tunçel de, genel merkez ve çalışmalar hakkında bayanlara bilgiler vererek, mahallelerdeki bayanların eğitilmesiyle alakalı telkinlerde bulundu. Kadın kolları olarak, müşahit çalışmalarında sona gelindiğini söyleyen Tunçel, mahallelerdeki çalışmalarının aralıksız sürdüğünü belirterek, üye katılımı sağlama noktasında ilçe birincisi olmak için çalıştıklarını ifade etti.

MAİL AĞI KURULDU
AR-GE başkanı Melek Yıldırım da, toplantılarda bayanlara interaktif siyaset ve teşkilata yönelik uygulamalar konusunda bilgi verdi. Program kapsamında ayrıca, yönetim kurulu üyeleri arasında mail ağı oluşturuldu. AR-GE başkanı, toplantılarda birim başkanlarıyla fikir alışverişinde bulunarak, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında çocuklara yönelik projeler üretildi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ