KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7500 TL
  • 6.4956 TL
  • 7.3104 TL
Kocaeli Zirve
AKP’li üniversiteliler Şeker’i ağirladı
AKP’li üniversiteliler Şeker’i ağirladı
Siyaset
10 Aralık 2012 Pazartesi 11:46
  • 1053
  • 1

AKP’li üniversiteliler Şeker’i ağirladı

AKP İl Gençlik Kolları Üniversite Birimi,haftalık toplantısına milletvekili İlyas Şeker’i konuk etti.

AKP`li üniversiteliler haftalık yönetim kurulu toplantısında buluştu. İl binasında yapılan kahvaltılı toplantıda komisyona yeni katılan öğrenciler teşkilatla tanıştı. Üniversite birim başkanı Mete Bilgin`in güzel temenni ve dilekleriyle başlayan toplantı komisyona yeni katılanların kendilerini tanıtımı, her hafta başka bir komisyon üyesinin yaptığı yerel ve ulusal gündem sunumlarıyla devam etti.

 
TECRÜBE PAYLAŞIMI
Toplantının ‘Tecrübe Konuşuyor` bölümüne ise milletvekili İlyas Şeker Konuk oldu. Şeker, “Vizyon sahibi ve inançlı gençlerle birarada olmak sevindirici Allah bu azminizden ayırmasın” temennisinde bulunarak toplantıya katılımdan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
 
İNANCIMIZ TAM
Şeker konuşmasının devamında, “Biz gençlerimize olan inancımızla onları siyasetin en üst mertebesinde görmek istiyoruz yeni eğitim sistemiyle donanımlı gençler yetiştirip, 18 yaşında milletvekili olmalarını ve ülkelerine faydalı işler yapmalarının peşindeyiz” dedi.
 
2023 ARDINDAN 2071
Ülkenin gelişimi üzerine konuşan Şeker şunları aktardı: “2000 yılından önce büyük sıkıntılar vardı, gelecek programı yoktu. Ne olacağı hep soru işaretiydi. Yarını düşünmek yerine günü kurtarma vardı. Artık bu işler tamamen ortadan kalkarak vizyon belirler hale geldik. Önce 2023 ardından 2071.
 
EN BÜYÜK ETKEN
Gelişimde ve başarıda lider çok önemlidir. AKP bugünlere sağlam bir şekilde geldiyse bundan en büyük pay genel başkanımız Recep Tayyip Erdoğan`dır. Duruşuyla ve kararlılığıyla halkının önünde önemli bir lider haline gelmiştir ve ülkemizin kalkınmasında en büyük etkenidir.”
 
EV TOPLANTISI
Toplantının ardından üniversite komisyonu üyeleri Başkan Mete Bilgin`in evinde bir araya gelerek ev toplantısı gerçekleştirdi. Ev toplantısını yoğun bir katılımla gerçekleştiren üyeler, ‘AK icraatlar` kitabını kaynak alarak partinin çalışmaları ve faaliyetleri hakkında konuşup, düşünce alışverişinde bulundu.
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ