KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3606 TL
  • 6.1109 TL
  • 6.9426 TL
Kocaeli Zirve
AKP’liler arasında FATURA SAVAŞI 
AKP’liler arasında FATURA SAVAŞI 
Siyaset
27 Kasım 2017 Pazartesi 13:14
  • 2720
  • 1

AKP’liler arasında FATURA SAVAŞI 

AKP Gebze İlçe Teşkilatı’nın 3 Aralık’ta gerçekleştireceği ilçe kongresi için AKP genel merkezi İrfan Ayar’ı aday olarak açıkladı.  Aday olarak açıklanan İrfan Ayar da isminin açıklandığı günden beri partililerle bir araya gelmeye devam ediyor

Öte yandan AKP Gebze ilçe teşkilatında yapılan temayülde birinci çıkan AKP Kocaeli İl Yöneticisi Hüseyin Kurt da adaylık için yoğun bir şekilde görüşmeler yapmaya devam ediyor. Hüseyin Kurt’a bu süreçte en büyük desteği ise AKP Gebze İlçe Başkanvekili Köksal Tatoğlu veriyor. Kurt’un hemen hemen her görüşmesinde bizzat olan Köksal Tatoğlu’nun katıldığı görüldü.

 

AKP genel merkez tarafından aday gösterilen İrfan Ayar ile ilgili olarak TÜBİTAK’a ürün sattığı ile ilgili olarak bir fatura AKP’liler arasında konuşulmuş ve bu fatura AKP genel merkezine kadar gitmişti.

 

TÜBİTAK’a malzeme satan İrfan Ayar’ın firmasına ait olan bu faturayı AKP’lilere veren kişinin ise AKP Kocaeli İl Yöneticisi Hüseyin Kurt’un oğlu olan ve TÜBİTAK’ın satın alma biriminde çalışan oğlunun olduğu ileri sürüldü.

 

AKP Gebze İlçe Kongresi’ne sayılı günler kala bakalım AKP’liler birbirlerinin nelerini açıklayacak bekleyip göreceğiz.

 

 

 

 

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ