KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8496 TL
  • 6.5184 TL
  • 7.5742 TL
Kocaeli Zirve
AKP’lilerden tebrik trafiği
AKP’lilerden tebrik trafiği
Siyaset
20 Ekim 2012 Cumartesi 13:53
  • 1397
  • 0

AKP’lilerden tebrik trafiği

AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, hacca gitmeden önce yeni seçilen genel merkez yöneticilerini ziyaret ederek başarılar diledi, onlara pişmaniye hediye etti
AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, önceki gün hac yolculuğuna çıktı. Civelek, hacca gitmeden önce Ankara`ya giderek yeni genel merkez yöneticilerini ziyaret etti. İcra kurulu üyeleriyle birlikte 30 Eylül`deki büyük kongrede seçilen yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Civelek, genel başkan yardımcılarına Kocaeli teşkilatının çalışmaları hakkında bilgi verdi.  
 
BÜYÜK BİR AİLEYİZ
İlk ziyaretini genel merkez siyasi ve hukuki işler başkanı Mehmet Ali Şahin`e yapan Civelek, “30 Eylül günü dillere destan bir kongre geçirdik. Seçilen yeni ekip, bütün teşkilatların heyecanına heyecan getirdi. Aramıza yeni katılan yöneticilerimizle gücümüze güç kattık. Kocaeli teşkilatı olarak yarın seçim olacakmış gibi çalışıyoruz. Biz büyük bir aileyiz. Genel başkanımızdan aldığımız güçle yorulmadan çalışarak Kocaeli`mizi, güzel yarınlara taşıyacağız” dedi. 
 
BAŞARISINI KANITLADI
Başarılı çalışmalarından dolayı Civelek ve yürütme kurulu üyelerine teşekkür eden Şahin, “Kocaeli teşkilatı başarısını 3 genel, 2 yerel seçimde kanıtlamış bir teşkilat. Bundan sonraki süreçte de bu başarılı çalışmaların devam edeceğinden şüphemiz yok. Birlik beraberlik içinde, daha başarılı çalışmalara imza atacağız” dedi. 
 
PİŞMANİYE VERDİLER
AKP`liler, Şahin`i ziyaret ettikten sonra partilerine transfer olarak genel başkan yardımcılığına getirilen Demokrat Parti (DP) eski Genel Başkanı Süleyman Soylu`ya, tanıtım ve medyadan sorumlu genel başkan yardımcısı Hüseyin Çelik`e ve teşkilatlardan sorumlu genel başkan yardımcısı Ekrem Erdem`e de giderek, görevlerinde başarılar diledi. AKP`liler MYK üyelerine çeşitli hediyeler sunarak pişmaniye ikramında da bulunmayı ihmal etmedi.
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ