KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8107 TL
  • 6.5687 TL
  • 7.3668 TL
Kocaeli Zirve
Polisler, şehit ailelerini de unutmadı
Polisler, şehit ailelerini de unutmadı
Güncel
08 Nisan 2010 Perşembe 17:43
  • 993
  • 0

Polisler, şehit ailelerini de unutmadı

Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü, Polis Haftası’nda şehit ailelerini de unutmadı. Her yıl olduğu gibi bu yılda Polis Evi’nde şehit ailelerine yemek verildi

Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü, Polis Haftası etkinlikleri kapsamında dün şehit aileleriyle Polis Evi`nde düzenlenen öğle yemeğinde bir araya geldi. Kocaeli İl Emniyet Müdürü Yusuf Çalkavur ile emniyet müdür yardımcısı Mehmet Kavi`nin de hazır bulunduğu yemeğe gazi polisler ve şehit aileleri katıldı.

PROBLEMLERİ PAYLAŞIN
Polis şehit ailelerine verilen yemekte konuşma yapan İl Emniyet Müdürü Yusuf Çalkavur, “Hayatın sonunda ölüm vardır ama herkese şehit olmak nasip olmaz. Ölen şehitlerimize Allah rahmet eğlesin” dedi. Çalkavur şehit aileleriyle daha sık bir araya gelmek istediklerini belirterek, “Problemlerinizi bizimle paylaşın, sıkıntılarınızı gücümüzün yettiğince çözelim” şeklinde konuştu.

ŞEHİT POLİSLER İÇİN DUA
Yemeklerin yenilmesinden sonra Yeni Cuma Cami İmamı Sebahattin Rençber, polis şehitlerin anısına dua etti. Yapılan duaya bütün şehit aileleri ve İl Emniyet Müdürlüğü görevlileri eşlik etti. Yemeğin ardından Feziiye Camii`nde şehit polisler adına mevlit okutuldu.
Büşra KILINÇASLAN

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ