KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
Gebze TP, mahalle temsilcilerini belirledi
Gebze TP, mahalle temsilcilerini belirledi
Siyaset
02 Nisan 2010 Cuma 16:27
  • 659
  • 0

Gebze TP, mahalle temsilcilerini belirledi

Türkiye Partisi Gebze İlçe Teşkilatı, 22 mahalleden 15’nin temsilcilerini belirledi, yönetim kuruluna ise iki kişiyi dahil etti

TP Gebze İlçe Teşkilatı, haftalık yönetim kurulu toplantısını önceki akşam parti binasında gerçekleştirdi. Toplantıda Gebze`de yıllardır esnaflık yapan Gazi Altındaş ve Gökhan Demir`in yönetim kuruluna dahil edilmesi kararlaştırılarak, ikiliye rozetleri takıldı. Ayrıca toplantıda örgütlenme çalışmaları hakkında açıklama yapıldı.

GÜÇ KATTIK
Toplantıda ilk olarak yeni yöneticilere rozetleri takıldı. Ardından kısa bir açıklama yapan Gebze ilçe başkanı Muhammet Çetin, “Gebze`de yıllardır esnaflık yapan arkadaşlarımızın çevrelerinde örnek teşkil eden arkadaşlarımız olduğunu biliyorum. Yönetime yeni katılan arkadaşlarımızın partimize güç katacağından şüphem yok. Gücümüze güç katmaya devam edeceğiz” dedi.

15 MAHALLE HAZIR
Öte yandan seçim işlerinden sorumlu başkan yardımcısı Tezcan Yılmaz, örgütlenme çalışmaları hakkında bilgi verdi. Gebze`de bulunan 18 köy ve 22 mahallede teşkilatlanma çalışmalarının devam ettiğini, önümüzdeki günlerde de atamaların gerçekleştirileceğini ifade eden Yılmaz, 15 mahallenin temsilcilerini belirlediklerini söyledi.

ÜYE SAYISI 700
Toplam üye sayısını 700 olarak açıklayan Teczan Yılmaz bu sayının önümüzdeki günlerde katlanarak artacağını söyledi. Yılmaz, “Önümüzdeki aylarda köylerde yapacağımız çalışmalarla üye sayımızı 1000-1500 arasında yükselteceğiz. Mahalle çalışmalarını da hızlandıracak,  Gebze halkıyla bütünleşeceğiz” dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ