KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Apaydın sözünde durmadı!
Apaydın sözünde durmadı!
Siyaset
Aktan Uslu
10 Şubat 2019 Pazar 10:00
  • 2441
  • 0

Apaydın sözünde durmadı!

03 Şubat’ta İlhami Bayrak’ın adaylık toplantısına katılan, 05 Şubat’ta gerek belediye meclisi gerek Saadet’ten istifa edeceğini açıklayan Necati Apaydın ikisini de yapmadı. Bayrak’ın Şekerpınar’daki toplantısına SMS davetine, meclis üyesi adayı imzasıyla yaptı

İYİ Parti Çayırova Belediye Başkan adayı İlhami Bayrak’ın 03 Şubat Pazar günü Akse Mahallesi, Çayırova Belediyesi Kuştepe Tesisleri’ndeki adaylık açıklama toplantısına katılan Saadet Partili Belediye Meclis Üyesi Necati Apaydın meclisten de, partisinden de istifa etmedi.

ADAYLIĞINI PARTİSİNDEN ÖNCE İLAN ETTİ

Necati Apaydın toplantının ardından Kocaeli Zirve’ye verdiği demeçte 05 Şubat Salı günü gerek halen üyeliğinin sürdüğü Saadet Partisi’nden gerek belediye meclisinden istifa edeceğini söylemişti. Apaydın, Bayrak’ın bu sabah Şekerpınar’daki toplantısı için SMS davetini belediye meclis üyesi, İYİ Parti henüz meclis üyesi adaylarını açıklamamasına karşın “adayı” tanımlaması ile yolladı. Apaydın, Facebook’taki sayfasında da belediye meclis üyesi sıfatını kullanmayı sürdürüyor.

SP ÇAYIROVA İHRACA SOĞUK

SP Çayırova Belediye Başkan adayı Yusuf Aksu dün gerçekleşen basın toplantısında soru üzerine Necati Apaydın’ın teşkilata istifasının gelmediğini, ayrıca belediyede yazı işleri müdürlüğüne istifa başvurusunda bulunmadığını öğrendiklerini kaydetti. Aksu ilçe yönetiminde ise Apaydın’ın ihracının gündeme gelmediğini belirtip, “Arkadaşımızın kendi tercihidir. Bu tarz şeyleri çok yakın zamanda hiç yaşamadık. İhraç etmek sıkıntılı bir işlem” dedi.

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ