KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Arka sokaklarda uyuşturucu satılıyor
Arka sokaklarda uyuşturucu satılıyor
Siyaset
06 Kasım 2012 Salı 09:30
  • 1990
  • 13

Arka sokaklarda uyuşturucu satılıyor

Saadet Partisi İzmit İlçe Başkanı Hayati Yusuf Saka, İzmit’in arka sokaklarında gençlerin uyuşturucu maddelere alıştırılarak zehirlendiği uyarısında bulundu ve buna yetkililerin önlem almasını istedi
Saadet Partisi İzmit İlçe Teşkilatı`nın haftalık yönetim kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Toplantı öncesi açıklamalarda bulunan içle başkanı Hayati Yusuf Saka, İzmit`in arka mahallerinde gençleri hedef alan uyuşturucu satıcılarına dikkat çekti. Anne ve babaları uyaran Saka, emniyet güçlerine çağrı yaparak gençlerin zehirlenmesinin önüne geçilmesini istedi.
 
ERENLER`E DADANDILAR
İkamet ettiği İzmit`in Erenler Mahallesi Tepeüstü bölgesinde birilerinin gelerek gençleri uyuşturucu ve türevi maddelere alıştırdığını anlatan başkan Saka, “Mahallemde gençlerin uyuşturucu madde kullandığını duyuyorum. Mahalleye sorduğumda ise birilerinin mahalleye dadandığını ve gençleri bu tür maddelere alıştırdığını öğrendim” dedi.
 
UYUŞTURUCU GECE SATILIYOR
Emniyet güçlerine çağrıda bulunan Hayati Yusuf Saka, “Mahallede yaşayanlar, zehir tacirleri mahalleye geldiğinde  polisi arayarak burumu bildiriyor. Yapılan ihbara polis geç geldiği için satıcılar mahalleden gidiyor. Uyuşturucu maddeler bu kentin arka mahallelerinde gece yarısı satılıyor. Polis bunlara daha duyarlı olsun” şeklinde konuştu.
.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ