KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
Arsal, Doğan’ı katılım törenine davet edecek
Arsal, Doğan’ı katılım törenine davet edecek
Siyaset
30 Aralık 2010 Perşembe 09:06
  • 1259
  • 2

Arsal, Doğan’ı katılım törenine davet edecek

AKP İzmit İlçe Başkanı Nedim Arsal, iki hafta içinde bin 500 kişilik üye katılım töreni yapacaklarını ve Nevzat Doğan’ı da törene davet edeceklerini söyledi

AKP İzmit Teşkilatı, haftalık yönetim kurulu toplantısını önceki akşam gerçekleştirdi. Toplantıda konuşan ilçe başkanı Nedim Arsal, iki hafta içinde toplu üye katılım töreni yapacaklarını ve yaklaşık bin 500 kişiyi partiye üye yapacaklarını söyledi. Arsal ayrıca, kavgalı olduğu İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan`ı da törene davet edeceğini kaydetti. Arsal`ın basın mensuplarının sorularını kabul etmemesi ise dikkat çekti. Bilindiği gibi Doğan, Arsal`ın görevden alınması için genel merkeze şikayet dilekçesi vermişti. Doğan`ın kendisine uzatılan zeytin dalını tutup tutmayacağı merak ediliyor.

BİN 500 KİŞİ KATILACAK
Görevden alınıp alınmayacağı resmi kanallarca henüz açıklanmayan Arsal, basın mensupları sormadan süreçle ilgili bilgi verdi. Arsal, “Henüz resmi bir karar yok, bekliyoruz. Ne zaman geleceğini bilmiyoruz. Bu süreçte seçime odaklı bir şekilde, çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi. İki hafta içinde oldukça kalabalık bir üye katılım töreni yapacaklarını dile getiren Arsal, şunları kaydetti: “Yunus Emre Kültür Merkezi`nde yaklaşık bin 500 kişilik üye katılım töreni yapacağız. İl başkanımızı, Büyükşehir Belediye başkanımızı ve İzmit Belediye başkanımız`ı da davet edeceğiz. Bütün büyüklerimiz orada olacak”

BAŞBAKAN İLE GÖRÜŞMEDIK
Arsal, önümüzdeki süreçte İzmit ilçe teşkilatı olarak yaptıkları çalışmalarla gündeme gelmek istediklerinin altını çizdi. Arsal ayrıca, SKM başkanının yerel yönetimlerden sorumlu Mehmet Yaman olduğunu ve seçim irtibat bürosu merkezi açmak için yer tespiti çalışmalarına başladıklarını söyledi. Yerel bir gazetede çıkan, kayınpederi Şevki Yılmaz ve kendisinin Rizespor`un dayanışma gecesinde Başbakan Erdoğan ile görüştüğü haberlerinin gerçeği yansıtmadığını belirten Arsal, “Aynı gün kayınpederim Libya`daydı. Ben de hastaydım ve evde yatıyordum” dedi.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ