KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0963 TL
  • 6.8043 TL
  • 7.7242 TL
Kocaeli Zirve
Arsal ve ekibi ‘Yenice’ dedi
Arsal ve ekibi ‘Yenice’ dedi
Siyaset
31 Aralık 2010 Cuma 14:54
  • 3758
  • 35

Arsal ve ekibi ‘Yenice’ dedi

AKP İzmit İlçe Başkanı Nedim Arsal ve yönetim kurulu üyelerinin, genel seçimde milletvekili aday adayı Halil Vehbi Yenice’ye tam destek verecekleri öğrenildi

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan tarafından görevden alınması için genel merkeze şikayet edilen Nedim Arsal hakkında henüz net bir karar çıkmazken, Bekirpaşa Bölgesi`nde bir araya gelen Arsal ve yönetiminin, genel seçimlerde aday adayı olacak eski belediye başkanı Halil Vehbi Yenice`yi destekleme ve onun için çalışma kararı aldığı öğrenildi. Destekten habersiz olduğunu söyleyen Yenice ise “Karardan haberim yok ama çok mutlu oldum” dedi.
 

KİM DÜŞÜNMEZ Kİ
Milletvekiliği adaylığını düşünüp düşünmediğini sorduğumuz Yenice, şunları söyledi: “Kim düşünmezki, evet düşünüyorum. Ama ben önce teşkilatımın, milletvekillerimin ve genel merkezin olurunu almak istiyorum. İlçe benim için böyle bir karar aldımı bilmiyorum ama böyle bir durum varsa kendilerine çok müteşekkirim. Bir dönem belediye başkanlığı yaptım. İzmit için elimden gelen bütün gayreti gösterdim.
 

HALKIN İÇİNDEYİM
Belediye başkanlığından sonra da geriye çekilmedim. Her zaman halkın içinde oldum, sivil toplum kurum ve kuruluşlarını dolaşıyorum, esnafı, halkı geziyorum. Muhtarlardan büyük destek görüyorum. Gerçi Süleyman Şen bana destek vermez ama önemli değil. Gezdiğim, gittiğim her bölgede aday adayı olmam konusunda ciddi bir teveccüh vardır. Parti yöneticilerinin onayını aldıktan sonra bu kutsal görev için varım” dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ