KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6502 TL
  • 6.3550 TL
  • 7.0801 TL
Kocaeli Zirve
Arsal yürümedi doğum gününü kutladı
Arsal yürümedi doğum gününü kutladı
Siyaset
26 Aralık 2010 Pazar 12:30
  • 3629
  • 19

Arsal yürümedi doğum gününü kutladı

Haftalık pazar yürüyüşünü hasta olduğu için gerçekleştiremeyen ancak teşkilatla kahvaltıda buluşan Nedim Arsal’a sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı

Haftalardır partililerin yoğun katılımıyla hiç aksatmadan pazar sporunu yapan AKP İzmit İlçe Başkanı Nedim Arsal, yürümedi. Arsal, ağır gribal enfeksiyon geçirdiği için yürümek yerine yağmurlu havaya rağmen Doğu Kışla Parkı`nda toplanan partililerle Paşa Kafe`de kahvaltı yaptı. Çok sayıda partilinin yer aldığı kahvaltıda geçtiğimiz hafta da yürüyüşe katılarak Arsal`ın yanında olan il yöneticisi yengesi Emine Yılmaz ve il kadın kolları yöneticisi Hayriye Elçi de hazır bulundu.
 

İYİKİ DOĞDUN REİS
Yaşadığı sıkıntılı süreçte kendisini yalnız bırakmayan teşkilatın Arsal`a bir de sürprizi vardı. 25 Aralık 1972 doğumlu olan Arsal`ın 38. yaş gününü bir gün gecikmeli olarak kutlayan partililer, Arsal`a doğum günü pastası hazırladı. Pastanın üzerindeki mumları üfleyen Arsal, teşkilata teşekkür ederken, partililer hep bir ağızdan, “İyiki doğdun reis” şekilde tezahürat yaptı. Partililerin jesti karşısında Arsal`ın oldukça mutlu olduğu gözlendi.
 

RESMİ AÇIKLAMA
Arsal, basın mensuplarının sorusu üzerine önceki gün kentte yayılan “Nedim Arsal görevde kaldı” söylentilerine de cevap verdi. Bu haberlerin nereden yayıldığını bilmediğini dile getiren Arsal, “Resmi bir açıklama bekliyoruz. Şu an görevimizin başındayız. Kaldığımız yerden çalışmalarımıza devam ediyoruz” şeklinde konuştu. Arsal, ağır gribal enfeksiyon nedeniyle kahvaltının hemen ardından hastaneye giderek serum taktırdı.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ