KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6502 TL
  • 6.3550 TL
  • 7.0801 TL
Kocaeli Zirve
Aydın Ünlü’den Arsal’a destek
Aydın Ünlü’den Arsal’a destek
Siyaset
11 Aralık 2010 Cumartesi 16:51
  • 1404
  • 2

Aydın Ünlü’den Arsal’a destek

50 yeni üyenin daha partilerine katıldığı törende konuşan Aydın Ünlü, AKP ilçe başkanı Nedim Arsal için, 'Kendisini severim, görevinde kalması taraftarıyım' dedi

MHP İzmit İlçe Başkanlığı`na geldiği günden bu yana başarılı çalışmalara imza atan ve adından sıkça söz ettiren Aydın Ünlü, hedeflediği 10 bin üye sayısına ulaşmak için yeni üye kayıtlarına hız kesmeden devam ediyor. MHP ilçede toplu üye katılımı vardı. Parti binasında düzenlenen törenle 50 yeni üyeye rozetleri takıldı. Törende konuşan ilçe başkanı Aydın Ünlü, son günlerin en çok konuşulan ismi olan ve İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan ile yaşadığı sorunlar nedeniyle görevden alınma riski bulunan AKP İzmit İlçe Başkanı Nedim Arsal`a destek çıkarak, “Birgün yolu düşerse buyursun gelsin, kapımız herkese olduğu gibi ona da açık. Kendisinin görevinde kalmasından tarafım” dedi.
 

50 YENİ ÜYE KATILDI
İlçe binasında gerçekleştirilen törende İzmit ilçe başkanı Aydın Ünlü, başkan yardımcıları Kaan Dilmen, Ahmet Yalçınöz, Serkan Kızıltan, Murat Cancünhan ve yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu. Kozluk Mahallesi`nden ve Ünlü`nün iş arkadaşlarından partiye katılım gösteren 50 üyeden bazılarının hava muhalefeti nedeniyle katılamadığı törende yeni üyelere rozetlerini Aydın Ünlü taktı. Ayrıca mahalle temsilcisi olarak atanan Faruk Saygün`e yetki belgesi verildi. Törende konuşan ilçe başkanı Aydın Ünlü, yeni katılan üyelere teşekkür ederek, “Umarım iki taraf için de hayırlı olur, teşkilatımıza ve partimize hoş geldiniz. Sizlerle birlikte daha güzel çalışmalara imza atacağımızı düşünüyorum” şeklinde konuştu. 
 

GÖREVİNDE KALMALI
Göreve geldikleri günden bu yana köylere ve mahallelere giderek çalışmalar yaptıklarını dile getiren Ünlü, “Bunun yanında kentimizde bulunan tüm alışveriş merkezlerinde, TÜPRAŞ, Hundai, Ford gibi fabrikalarda teşkilatlanmaya gideceğiz, her birinde temsilcimiz olacak. Göreve gelmeden önce İzmit`te 3 bin 200 kayıtlı üyemiz vardı şimdi ise 4 bin üyeye ulaştık ve bu sayı her geçen gün daha da artacak” dedi. Görevden alınacağı gündemde olan AKP İzmit İlçe Başkanı Nedim Arsal konusuna da değinen Ünlü, “Nedim Arsal`ın görevinde kalması taraftarıyım, onunla uzun süre siyaset yapmak istiyorum ve gerçekten onu seviyorum. Bir gün yolu düşerse buyursun gelsin” ifadelerini kullandı.
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ