KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7372 TL
  • 6.3027 TL
  • 7.1361 TL
Kocaeli Zirve
Aylin Çalışkan istifa etti
Aylin Çalışkan istifa etti
Siyaset
08 Ekim 2009 Perşembe 10:08
  • 2082
  • 16

Aylin Çalışkan istifa etti

AKP Başiskele İlçe Kadın Kolları Başkanı Aylin Çalışkan, görevinden istifa etti

Yeni oluşturulan ilçelerden Başiskele`nin AKP ilçe kadın kolları başkanı Aylin Çalışkan, görevinden istifa etti. Başiskele ilçesi oluşturulmadan önce Yeniköy`de belde kadın kolları başkanlığı yapan Çalışkan, istifasının ardından bir şey aranmaması gerektiğini söyledi. Çalışkan, Yeniköy`de kurdukları Kocaeli Yeniköy Çeyiz Derneği`nin de başkanlığını yaptığını ifade ederek, “Artık dernek faaliyetlerine ağırlık vereceğim için istifa ettim” dedi.
 

ALTINDA BİR ŞEY YOK
Çalışkan, istifasıyla ilgili şöyle konuştu: “Hiç kimsenin istifamın ardından bir şey aramasını istemiyorum. Çok güzel bir dernek kurduk ve bu derneğilizi Türkiye geneline yaymak istiyoruz. Bir partinin ilçe kadın kolları başkanı olarak gidip de iş adamlarından dernek adına yardım istememiz şık olmuyordu. Bu nedenle istifa ettim.
 

BABA GİBİ İL BAŞKANI
Çok başarılı bir belediye başkanıyla çalıştım. Kensini ekatkıları nedeniyle teşekkür ediyorum. Bir ağabey gibi bir ilçe başkanımız var. Ve, bir baba gibi gördüğüm, sevdiğim bir il başkanımız var. Hepsinin de bende emeği çok. Ben sadece ilçe başkanlığınıbıraktım. Partiyi değil. Her zaman partimin emrindeyim. Bundan sonra derneğim için çalışacağım.”

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ