KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Başiskele AKP’de çok ‘ağır’ kongre
Başiskele AKP’de çok ‘ağır’ kongre
Siyaset
18 Aralık 2011 Pazar 17:10
  • 5404
  • 27

Başiskele AKP’de çok ‘ağır’ kongre

AKP Başiskele İlçe Teşkilatı’nın kongresi önemli isimleri ağırladı. Mevcut başkanın tek aday olduğu kongrede ilke kez ilçe kongresine katılan bakan Nihat Ergün de yer aldı

HERKES BAŞİSKELELİ
AKP Başiskele İlçe Teşkilatı`nın 2. olağan kongresi geride bırakıldı. 8 ilçe kongresi yapan AKP`de; bakan, il başkanı, büyükşehir belediye başkanı, milletvekilleri ve partinin önemli isimlerinin oturduğu Başiskele`de yapılan kongre farklı oldu. Tek liste olmasına rağmen bakan Nihat Ergün ilk kez bir ilçe kongresine katıldı. 
 

BAŞKANIN AKRABASI
Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu`nun akrabası olan mevcut ilçe başkanı Mehmet Ustaoğlu, genel merkez desteğiyle diğer adayları saf dışı bıraktı ve yeniden başkan oldu. Sakin ve sorunsuz geçen kongrede Ustaoğlu, yönetiminden 17 ismi değiştir ve en büyük rakibi Mehmet Öztürk`ü de il delegesi yazdı.

 

 

YÖNETİM KURULU
Mehmet Ustaoğlu (Başkan)
Sema Arat
Pınar Savdert
Özlem Ekşi Şahinkaya
Özgül Çam Zengin
hilal ekelik
Bülent Karadağ
Hasan Bostan
Nedim Küçükyıldız
Recep Çalık
Adem Aksoy
Hüseyin Küçük
Şakir Özkaraaslan
Ahmet Çoban
Şevki Serim
Fahri Uslu
Vedat Tuncay
dursun bKara
Selman Özkaraaslan
Hilmi Yücel
Fatih Çimen
Sedat Acar
Murat Kılıç
Recep Çalık
Haru Şagban
Muharrem Can
Metin Yavuz
Erdal Eroğlu
Duygu Büşra Koral
Zekeriya Şahintürk


İL DELEGELERİ
Mehmet Ustaoğlu, Hüseyin Ayaz, Hacer Çakır, Veysel Özkarhan, Mehmet Öztürk, Hasan Bostan, Fahri Uslu, Şevki Serim, Celal Özkaraaslan, Recep Uzunoğlu, Muhmammet Karaosmanoğlu, Ahmet Erdoğan, Murat Eşdoğan, Ahmet Karaaslan, Hikmet Tuncay, Eyüp Çelik, İhsan Keskin, Süleyman ÖZkaraaslan, Kemal Aydın, Vedat Tuncay, Mehmet Çoban, Ayla Yılmaz, Dilek Karakuş, Abdullah Erol, Hikmet Karaaslna, Kemal Demir, Fikret Bilen, Burhan Varol, Mustafa Kansu, Faruk Keleş, Şükrü Türkyılmaz, Halil İbrahim Kahraman, Ömer Polat ve Aydın Üresin.


 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ