KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Başiskele AKP’li kadınlar TBMM’de
Başiskele AKP’li kadınlar TBMM’de
Siyaset
03 Kasım 2010 Çarşamba 14:21
  • 1292
  • 1

Başiskele AKP’li kadınlar TBMM’de

AKP Başiskele İlçe Kadın Kolları Yönetimi, TBMM’de partilerinin grup toplantısına katıldı, Başbakan ile hatıra fotoğrafı çektirdi ve genel merkezi ziyaret etti

Başiskele ilçe kadın kolları yönetimi, Türkiye Büyük Meclisi`nde düzenlenen AKP grup toplantısına katıldı. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan`ın konuşmasını meclis salonunda dinleyen kadınlar daha sonra Başbakan ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. AKP grup toplantısına ayrıca Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, ilçe başkanı Mehmet Ustaoğlu ve ilçe başkan yardımcısı Fahri Uslu da katıldı.
 

ERDOĞAN`LA GÖRÜŞTÜLER
Sabahın erken saatlerinde Başiskele ilçe teşkilatı önünden ilçe kadın kolları başkanı Hacer Çakır öncülüğünde Ankara`ya haraket eden 30 kişilik kadın kolları yönetimini meclis kapısında Kocaeli milletvekilleri Sibel Gönül, Fikri Işık ve Eyüp Ayar karşıladı. Kadınlar daha sonra hep birlikte grup toplantısına katıldı. Toplantının ardından Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya gelen kadınlar, birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. Kadınlar daha sonra AKP Genel Merkezi`ne geçti.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ