KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8173 TL
  • 6.4479 TL
  • 7.6443 TL
Kocaeli Zirve
Başiskele İYİ Parti bayramlaştı
Başiskele İYİ Parti bayramlaştı
Siyaset
13 Ağustos 2019 Salı 15:14
  • 2261
  • 0

Başiskele İYİ Parti bayramlaştı

İlimizdeki siyasi partilerin ilçe teşkilatları içinde en çok çalışan ve en aktif teşkilatların başında gelen Başiskele İYİ Parti sıcak ve samimi geçen bir ortamda bayramlaştı.

Başiskele İYİ Parti İlçe Başkanı Ayşe Sönmez Rüzgar ve yönetim kurulu üyeleri partilileri ilçe binasında karşılayıp şeker ve çikolata armağan ettiler. Başiskele İYİ Parti’nin bayramlaşmasındaki en büyük sürpriz ise 31 Mart yerel seçimlerinde belediye başkan adayı olan ama o günden sonra ortalıklarda gözükmeyip parti binasına da gelmeyen Rıza Güven Usta’nın bayramlaşmaya gelmesiydi. Başiskele İYİ Partililer ilçe binasındaki bayramlaşmadan sonra topluca il binasında düzenlenen bayramlaşmaya katıldılar.

DİĞER HABERLER

Hürriyet: ''Pis AKP'' dedi mi?

Hürriyet: ''Pis AKP'' dedi mi?

Kocaeli Muhtarlar Derneği tarafından yapılan açıklamada, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet'in, telefon konuşmasında Kabaoğlu Köyü Muhtarı Ali Akbaş’a “Bu hırsızlara, tecavüzcülere, arsızlara sahip çıkan AKP’nin pis siyasetine alet oluyorsun. Bu pis AKP’ye destek veriyorsunuz, oy veriyorsunuz. Yazıklar olsun size. Ali Muhtar bundan sonra göreceksin neler olacağını. Allah senin de belanı versin Ali Akbaş.” dediği iddia edildi.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ