KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
BBP, sağlıkçıların sorunlarını dinledi
BBP, sağlıkçıların sorunlarını dinledi
Siyaset
15 Aralık 2012 Cumartesi 09:55
  • 1117
  • 0

BBP, sağlıkçıların sorunlarını dinledi

BBP İl Başkanı Serhat Duyar, Türk Sağlık-Sen’i ziyaretinde sağlıkçıların sorunlarını dinledi
Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Serhat Duyar önceki akşam yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Türk Sağlık-Sen Şube Başkanı Ömer Çeker`i makamında ziyaret etti. Çeşitli bahanelerle dostlarını ziyaret ettiğini söyleyen Duyar, Kocaeli`nin hak ettiği gibi yönetilmediğini ve hak ettiğini alamadığını söyledi. Sağlık konusuna da değinen Duyar, “İyileşme var ama istenilen düzeyde değil” dedi.
 
YÖNETENLERİ SORGULAYIN 
Ziyaret nedeniyle BBP`lilere teşekkür eden şube başkanı Ömer Çeker ise “Siyasi parti temsilcilerinin, sendika ve sivil toplum örgütlerini sadece özel günlerde değil her zaman ziyaret etmesi gerektiğine inanıyoruz. Kenti yönetenleri bizler değil, sizler sorgulayabilirsiniz. Kamu görevinde çalışan arkadaşlarımızın yanlarında siyasi partilerin olmaması bizleri üzüyor” diye konuştu. 
 
MESLEK HASTANEMİZ YOK 
Çeker, şöyle devam etti: “Sağlıkta 8 bin çalışanımız mevcut. Bizim sıkıntılarımıza eğilmeniz, bu kenti idare edenlere bizim sıkıntılarımızı anlatmanız bizi mutlu eder. Örneğin, ilimizde birçok meslek hastalığı olmasına rağmen meslek hastalıkları hastanemiz bile yok. Bizim sıkıntılarımızı iyi bilirseniz çözümüne de yardımcı olursunu.”
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ